atrix failed to boot 4 hatası

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

Rehber zaten G-Mail ile senkronizasyon içindedir.Yani romu attıktan sonra Markete girerken Gmailinizi girin herzamanki gibi 2-3 dakikada herşeyi senkronz. yapar rehberiniz gelir.

Ben yanlış yazmışım dosya,bilgi yedekleyin diye :D Zaten cihaz açılmıyor ki yahu nasıl dosyalar yedeklensin. :D :D neyse düzenledim mesajları, kolay gelsin.

.
  2. ramborax
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar GINGERBREAD 2.3.4 cwm rom da türkçe dil desteği varmı? Birde at& atrixe olurmu.

.
  3. BrexiL
        Like  

.

User deleted

Orjinal 2.3.4 sfb'yi rsd üzerinden flashladım ancak bu seferde açılışta failed to boot 1 uyarısı alıyorum.
    Bu durumda ne yapılması gerekir?
    İlk flashlamayı bir laptopta yaptım.
    2. sini de evde kendi bilgisayarımda yaptım, yine failed to boot 1 uyarısını aldım.
    Son olarak 32 bit Windows xp'de flashladım ama yine aynı uyarıyı alıyorum.
    Rsd lite'ta Failed flashing process. Phone [0000]: Error switching phone to BP Pass through mode (0x70BE); phone connected yazıyor.
    Nerede hata yaptım anlamadım. Birde cihazı fastboot modunda açabiliyorum.
    O şekilde rsd lite'a bağladığımda, rsd lite fast boot modunda cihazı görüyor.
    Fastboot modu ne işe yarar?
    Cihazın durumundan çok; bu terimleri bilmediğime yanıyorum :lol:

Edited by BrexiL - 20/2/2012, 00:33

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Tekrar merhaba Brexil, cihazın orjinal rom'u almıyor. Orjinal'in bootloader'a pudding eklenmiş sürümünü flashlarsan düzelecektir. Link aşağıda, rsd lite ile flashlıyoruz.

www.4shared.com/rar/DaZPm4K4/att-234_pudding_preroot.html

.
  5. BrexiL
        Like  

.

User deleted

Teşekkür ederim Şemseddin bey. Aslında cihazın arızalanması sayesinde bu işi öğrenmeye başlayacağım. O yönü ile iyi oluyor. Aslen bilişimciyim ancak iş yeni kullandığım bir teknoloji olunca, olay değişiyor.
    Pudding eklentisi ile ne olmuş oluyor? Yani bu versiyonun orjinal romdan farkı nedir? Bu romu yükleyen kişi cihazına orjinal rom yükleyemez mi?

.
  6. mehmet
        Like  

.

User deleted

selam iyi günler elimede bir tane atrix modelde telefon var bunda faıled to bott 4 hatası vardı rds moddan orjınal rom yukledım telefon acıldı ama bu seferde dokuamtik ekran calısmıyor asagıdakı tuslarda calısmıyor dun falslama yaparak ulocked yazısnı geitrdım ekrana ve sorna yenıden rom yuklmesı yaptım yıne çalışmadı sizce sorun ne olabilir

.
20 replies since 4/2/2012, 00:18   1507 views
  Share  
.