YENİ ATRIX SAHİPLERİ HEPİNİZ BURAYA

Cihazla ilgili tüm GENEL sorularınızı burada sorun

« Older   Newer »

Share  
.
  1. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

teşekkür ederim.sorun değil, bana nerden cevap veriliyorsa orası mübahtır... :)

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Rica ederim,

Cihazını modladıktan sonra orjinal Tr rom'u flashlarsan sorunsuz birşekilde servisde işlem görecektir cihazın. Kap kılıf seçeneklerine gelince, ebay'de paket halinde satılan uydurma ürünlerden uzak durmanı öneririm. Yan sanayi ürünler motorola cihazlarda hem uyumsuzluk hemde soruna neden oluyor. Misal 50cent'lik araç şarjı güzelim atrix'in micro-usb soketine takılırsa cihazın 5 paralık değeri kalmaz. Orjinal ürünlerden sipariş verebilirsin, satıcıya ödediğin mebla dışında herhangi bir ekstra ücret ödemezsin.

.
  3. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

selamlar ;

bilgiler için teşekkürler lakin;

araç şarj edicisi ya da çakma batarya kullanmayacağım.Tek edinmek istediğim hoş bir kılıf (kap) ve mat ekran koruyucusu.Türkiyedeki kap seçeneklerini pek beğenemedim :/ biraz takıntılıyım herhalde.

Cihazım şu anda Marmara Bölge Depo'da .Yarın öğlen saatlerinde elimde olacak inşallah.

.
  4. anticity
        Like  

.

User deleted

arkadaslar pek konuyla alakalı değil ama atrix de IPG ekran koruyucu kullanan varmı ??

.
  5. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (anticity @ 14/3/2012, 13:00) 
    arkadaslar pek konuyla alakalı değil ama atrix de IPG ekran koruyucu kullanan varmı ??

valla çok iddialı olarak lanse ediliyor ama kullanmadım; ekrana elimle dokunmak daha gerçekçi geliyor :)
    ama denemekten zarar gelmez...

.
  6. anticity
        Like  

.

User deleted

hizlial da yüzde elli indirimle 16 tlye aldım . bideneyelim o kadar da iddialımı gerçekten :))

.
  7. safako1122
        Like  

.

User deleted

MERHABA BEN ATRİX İÇİN EKRAN KORUYUCU VE KILIF ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.ARAŞTIRMALARIMA GÖRE NE ALICAĞIMI BİR TÜRLÜ BULAMADIM.SEÇENEKLER İÇİNDE İPG AĞIR BASTI ALMAK İSTEDİĞİM EKRAN KORUYUCUNUN DOKUNMATİĞİ ETKİLEMSİNDEN KORKUYORUM VE EKRANDA KABARCIK KALMASINI İSTEMİYORUM ATRİX İÇİN ÖNEREBİLECEĞİNİZ EKRAN KORUYUCU VE KILIF VAR MI ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM (BİDE İPG KULLANANLAR NASILDIR MEREAK EDİYORUM? ^_^

.
  8. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

QUOTE (safako1122 @ 15/3/2012, 18:07) 
    MERHABA BEN ATRİX İÇİN EKRAN KORUYUCU VE KILIF ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.ARAŞTIRMALARIMA GÖRE NE ALICAĞIMI BİR TÜRLÜ BULAMADIM.SEÇENEKLER İÇİNDE İPG AĞIR BASTI ALMAK İSTEDİĞİM EKRAN KORUYUCUNUN DOKUNMATİĞİ ETKİLEMSİNDEN KORKUYORUM VE EKRANDA KABARCIK KALMASINI İSTEMİYORUM ATRİX İÇİN ÖNEREBİLECEĞİNİZ EKRAN KORUYUCU VE KILIF VAR MI ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM (BİDE İPG KULLANANLAR NASILDIR MEREAK EDİYORUM? ^_^

selamlar.ipg evrensel garantisi olan ozel maddeden uretilen bi koruyucudur.dayimin iphoneunda takili, kesinlikle dokunmatigi etkilemiyor, parmak izi birskmayacak kadar mat ve telefon cizilmiyor.ekran filmini cizmek icin maket bicagiyla dalmaniz gerek...

ben pdateknoloji.com sitesinden ekran koruyucu ve s desenli kilifi alacagim gibi duruyor.ancak ebayden siparisle cok ozel kiliflari coook cok ucuza getirebilirsin.ancak worldwide ve free shipping seceneklerine gore arama yapmali "see exclutions" bolumunde turkiyenin olmadigina emin olmalisin.boylece kargon ve gumrugun ucretsiz olacak , sen 50 dolarlik ipgyi 15 liraya kargo beles sekilde alacaksin... ama pdateknolojide de bunlar mevcut, sadece alternatif kaplar var...

bu arada, atrixim dun aksam uzeri geldi.kesinlikle verdigim paraya lanet etmedigim tek telefonum bu.oncelikle yukledigim hicbirseyi kabul etmemezlik yapmadi, viber whatsapp foursquare twitter facebook angrybirds fruit ninja go launcher ics keyboard herseyi sorunsuz calistiriyor ve 500mb ram bos hala. kesinlikle alacaklar, telefonda sorun sadeçe %­3luk kisima yayilmis, ben aldim sorun yok.olsa da vazgecmezdim.ilk aldiginizda reset atabilir.bataryayi tamamen bitirip %100 dolana kadar sarja birakin.restart atmayacaktir, atarsa diye de hard reset atabilirsiniz.sorununuz kalmayacaktir... ;))

.
  9. emre0
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 13/3/2012, 01:40) 
    Rica ederim,

Cihazını modladıktan sonra orjinal Tr rom'u flashlarsan sorunsuz birşekilde servisde işlem görecektir cihazın. Kap kılıf seçeneklerine gelince, ebay'de paket halinde satılan uydurma ürünlerden uzak durmanı öneririm. Yan sanayi ürünler motorola cihazlarda hem uyumsuzluk hemde soruna neden oluyor. Misal 50cent'lik araç şarjı güzelim atrix'in micro-usb soketine takılırsa cihazın 5 paralık değeri kalmaz. Orjinal ürünlerden sipariş verebilirsin, satıcıya ödediğin mebla dışında herhangi bir ekstra ücret ödemezsin.

bootloader i açtım, ics yada başka bir rom yükledim. sonra orjinal tr yazılımını nasıl geri yükleyebilirim? rsd ile yükleme yaparken eski versiyona dönerken brick olma ihtimali varmı? orjinal tr yazılımını yükledikten sonra ekrandaki unlocked yazısı gidiyormu?

.
  10. scarface_1905
        Like  

.

User deleted

Foruma yeni katıldım eskiden galaxy s kullanıyordum yüzlerce rom mevcut ve problem olmadan yükleyebiliyordum ama benim gördüğüm en az 5 çeşit atrix var ve birinin romunu bir diğer atrix e atınca brick oluyomuş forumlardan okuduğum kadarıyla... bilgisi olan veya denemiş olan varsa yazarsa sevinirim

.
  11. madmax59
        Like  

.

User deleted

Türkiye atrixlere tüm cm7 ve cm9 romların cwm sürümlerini ve mui betaları yükledim sorun yok

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (scarface_1905 @ 18/3/2012, 21:41) 
    Foruma yeni katıldım eskiden galaxy s kullanıyordum yüzlerce rom mevcut ve problem olmadan yükleyebiliyordum ama benim gördüğüm en az 5 çeşit atrix var ve birinin romunu bir diğer atrix e atınca brick oluyomuş forumlardan okuduğum kadarıyla... bilgisi olan veya denemiş olan varsa yazarsa sevinirim

Hoşgeldin scarface,

Tüm rom'ları TR yada ATT farketmeksizin CUSTOM RECOVERY aracılığıyla yükleyebilirsin.

.
  13. safako1122
        Like  

.

User deleted

]Ben pda teknolojiden atrixime mat ekran koruyucu almak istiyorum kullanan varsa önerir mi acaba dokunmatiği etkiliyor mu ?onu merak ediyorum yeterince kaygan mı ?Birde s desenli kılf düşünüyorum önerir misiniz ?

.
  14. dedebekri
        Like  

.

User deleted

QUOTE (safako1122 @ 21/3/2012, 19:40) 
    ]Ben pda teknolojiden atrixime mat ekran koruyucu almak istiyorum kullanan varsa önerir mi acaba dokunmatiği etkiliyor mu ?onu merak ediyorum yeterince kaygan mı ?Birde s desenli kılf düşünüyorum önerir misiniz ?

Mat ekran koruyucu ekranin parlakligini azaltiyormus, kullananlar oyle diyor.
    S kilif biraz sert, silikon kilifa gore, ama tam ve sıkı oturuyor. Siyah silikon kilif daha yumusak ve kaymaz hissi veriyor ele ama daha gevsek, cihazin ustunden hemen cikiveriyor. Siyah silikonlu ile cebime koyunca cikarmasi zor oluyor cepten :D

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

S line kılıf bendede var ama cihaza takmaya değer görmüyorum. İsteyen varsa kargo ücretini karşılamayı da kabul ediyorsa hediye edeyim.

.
908 replies since 6/2/2012, 13:11   55142 views
  Share  
.