ATRIX Bootloader Unlock Rehberi

Türkiye'de satılan cihazlar için

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ayhanemin
        Like  

.

User deleted

Merhaba,
    Yaklaşık 1 yıldır motorola atrix kullanıyorum ve bu benim ilk android telefonum. Aldığım ilk birkaç ay sorun yaşamamıştım ancak daha sonra bazı sorunlar yaşalamaya başladım, örneğin ilk hatası contact list hatasıydı, sonra mesaj kısmına klavye ile yazamama, rehbere isim yazamama gibi sıkıntılar çıkmaya başladı... ilk hatasından bu güne en az 4 defa anlatımdaki şekilde root ve bootloader unlock işlemlerini yapıyorum ve hala başarılı olamadım. Rom değişirmek istiyorum ama bir türlü olmuyor. Tüm işlemlerin sonunda başarısız olunca RSD ile tekrar orjinal roma dönüyorum ve aynı sorunlar bir süre sonra yine yaşanıyor...
    dün bootloader unlock işlemini yapmıştım ve sorun çıkmadı ama telefonumun ekranında bunu birtürlü göremedim ve telefonu fastboot ile açınca ilk başlarda cwm moda ulaşamadım... sonralarıda failed to boot 2 gibi bir uyarı almaya başladım ve yine orjinal romu RSD ile flashlayıp kullanmaya başladım... ancak bu gün bazı oyunlarda donnmalar falan olmaya başlayınca yeniden root ve bootloader unlocked işlemlerini yapmaya vardım (araştırmalarım sonucu orjinal romu flashlayınca yenşden yapmak gerekiyordu...) sonuç olarak root işlemi başarılı oldu ama bootloader unlock işlemi yine başarılı olmadı... ve ekrandaşöyle bir şey çıktı

bu durumda ne yapabilirim? bootloader unlock yapmadan güzel bir rom yükleme şansım yok mu? yada bootloader unlock işlemini daha kolay yapabileceğim bir yol yok mu?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

.
266 replies since 8/2/2012, 15:17   50368 views
  Share  
.