ATRIX Bootloader Unlock Rehberi

Türkiye'de satılan cihazlar için

« Older   Newer »

Share  
.
  1. majestic211
        Like  

.

User deleted

Öncelikle selamunaleyküm, ben bu forumdan çok şeyler öğrendim ve öğrendiklerimide güzel bir resimli anlatım yaptım, atrix kullanıcısıyım.Foruma root rom cwm yedekleme gibi yaptığım işlemlerin resimli anlatımını koyacağım ancak kafamda bir soru işareti var bunun cevabını sizden aldıktan sonra yanlışım varsa düzeltip tertemiz bir konu ile anlatımımı paylaşacağım.Sorum şu, telefonuma ilk defa rom atmaya çalıştım ve sorunsuz bir şekilde romu attım, rehber olayında sıkıntı yaşadığım için stock roma dönüş yaptım bu işlememide sorunsuz hallettim.Daha sonra tekrar mrom atmaya karar verdim, işlemlerimi aynı şekilde yapmaya başladım, normalde bootloader unlock işlemimiz bittikten sonra cwm recovery yapmamız gerekiyor ya cwm recovery işlemini her rom atmadan önce yapmak zorundamıyız? yada stock roma döndükten sonra tekrar cwm recovery yapmak zorundamıyız? burada terettüt yaşadım ben yine her ihtimale karşı tekrar cwm recovery yaptım ve sorunsuz sistemi kurdum ama ilk defa bu işi yapacak olanlar sıkıntı çekmesin diye bu soruyu size sormak istedim.İkinci sorum ise root yetkisi verdikten sonra bootloader unlock yapıyoruz ya bu bootlader unlock işlemimizi yaptıktan sonra root yetkimiz kayboluyor mu? bana kayboluyor gibi geldi neden bu kanıya vardım çünkü cwm recovery yani rom manager ile recovery işlemimi yapıyordum işlem tamamlanınca hata veriyor bende tekrar root yaptım sonra recovery yaptım sorunsuz bi şekilde oldu.2 sorumuda cevaplarsanız cok memnun olurum ve atrix kullanıcılarına cok güzel olan paylaşımımı sunmak isterim.Şimdiden teşekkürler..

.
266 replies since 8/2/2012, 15:17   50368 views
  Share  
.