CUSTOM ROM NASIL KURULUR

Cyanogen7,miui,wajkiui gibi romlarin kurulumu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. fourgreatangels
        Like  

.

User deleted

bu arada verdiğin linkteki romu direk görmedi bende açtım içinden sbf rom . apps ve droid 3 easy root çıktı

.
  2. ekrem
        Like  

.

User deleted

chata gelsene burda uzun suruyor chat odasındayım

.
  3. paladindemir
        Like  

.

User deleted

benim sıkıntım şu , telefonumda MIUI kurulu android sürümüm de 2.3.7 yazıyor, yapı numarasında MIUI 2.2.17 yazıyor, sürümüm hangisi esasında? Birde bunda bazı sıkıntılarım var, sorunsuz olan daha güncel versiyonu hangisidir?

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazındaki Android sürümü 2.3.7, kullandığın rom'un sürümü ise MIUI 2.2.17 . DEFY rom tavsiyesinde bulunamayacağım, hiç ilgilenmediğim bir model, ustalar yardımcı olacaktır.

.
  5. bioengineer
        Like  

.

User deleted

ben henüz bugün cm7 kurmaya cesaret edebildim, sanırım güzelce kurdum fakat google play yok ve en önemlisi de google hesabımı açamıyorum! :cry: lütfen yardım edin, sunucu ayarlarında bi problem var bağlanmıyor, yardımlarınızı bekliyorum... :cry:

.
  6. ases
        Like  

.

User deleted

bu güzel anlatım için teşekkür ederim :thumb_yello.gif:

.
  7. ekrem
        Like  

.

User deleted

Ben tesekkur ederim ases... :)

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bioengineer @ 16/9/2012, 16:06) 
    ben henüz bugün cm7 kurmaya cesaret edebildim, sanırım güzelce kurdum fakat google play yok ve en önemlisi de google hesabımı açamıyorum! :cry: lütfen yardım edin, sunucu ayarlarında bi problem var bağlanmıyor, yardımlarınızı bekliyorum... :cry:

cyanogenmod flashladıktan sonra üstüne gapps flashladıysan ama yinede google uygulamalarını menüde göremiyorsan, herhangi bir wifi ağına bağlan ve tekrar menüye bakmayı dene. :thumb_yello.gif:

.
  9. bayburt
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Herseyi yapıyorum yanlız recovery menüsüne girdiğinde yanlızca 4 seçenek karşıma
    çıkıyor sdcart dan zip dosya seçme seçeneği yok birde ekranın alt tarafına böyle bi hata
    veriyor
    E:cant open/cache/recover/command
    E:cant open/canhe/recovery/caller
    Telefon da rootlu
    Yardımlarınızi bekliyorum çok uğraştım rsd lite dan da yüklemeye çalıştım orda da hata veriyor
    bilinmeyen hata diyor

.
  10. matkap
        Like  

.

User deleted

motorola defy 525 telefon açılmayınca bunu JORDN_U3_97.21.51.sbf yükledim lakin sürekli sim hatası veriyor Türkçe olması önemli değil onun üzerine 2_R02_SIGNED_USAJORDMR1B25RETLALA01F.0R_JORLAFRORETLALA_P008_A005_M001_HWp3_WIG147146_Service1FF.sbf , 002_DEBLUR_SIGN_SIGNED_UCAJRDNEMARAB1B80AA03A.0R_PDS03C_USAJRDNFRYORTTR_P013_A013_HWp3_Service1FF.sbf,JRDNEM_U3_3.4.3-36-1.7.sbf JRDNEM_U3_3.4.3-36-1_CHINESE_SIGN_SIGNED_UCAJRDNEMARAB1B80AA03A.0R_PDS03C_USAJRDNFRYORTINT_P011_A013_HWp3_Service1FF bunu yükledim sadece JORDN_U3_97.21.51.sbf bunla çalışıyorum coştum romlarıde yüklemeye çalıştım motorola yazısında kalıyor ve bu arada telefon şarj etmiyor yeni batarya aldım yine aynı onu batarya işaretin üzerinde soru işareti var onu usb kablo ile halletim o şekilde rom yüklüyorum. yükleye bileceğim bir room varmı şimdiden teşekkürler..

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İlk posttaki kırık linkler düzeltildi.

.
55 replies since 12/2/2012, 16:00   2316 views
  Share  
.