Basit Root,Clockworkmod ve ROM Kurmak (Tüm Modeller)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. xelat_azad
        Like  

.

User deleted

Pardon ben acık acemiyim de flood nedir bilmiyorum. Ayrıca ben forumun mesajları birleştireceğini düşünüyordum. Kusura bakmayın...

.
  2. bahasporel
        Like  

.

User deleted

merhaba Emre Sarıca, ben xoom604 ü sıfırladım. Kendisi 4.1.2 ye kadar güncellendi. Sonra senin gösterdiğin yöntemle rootlamak istedim superuser tamam ama root lamıyor. UNLOCK ROOT3.0 programıyla da olmadı. sorun 4.1.2 denmidir. Teşekkürler yardımlarınız için. Bu arada recovery çalışıyor. Rouge XM recovery de yükledim.

.
  3. bahasporel
        Like  

.

User deleted

Tekrar okudum sayfaları, hata nerede yapıyorum diye, anladığım kadarıyla 4.0.4 ten sonra güncellemeyi iptal etmem gerekiyor, 4.1 de root işlemi olmuyor. Yanlış anlamamışımdır umarım. Teşekkürler. 4.0.4 te gösterdiğiniz şekilde rootlayıp sonra goo.manager den wingray yüklenecek heralde.

.
  4. emresarica
        Like  

.

User deleted

QUOTE (bahasporel @ 16/1/2013, 08:48)
    Tekrar okudum sayfaları, hata nerede yapıyorum diye, anladığım kadarıyla 4.0.4 ten sonra güncellemeyi iptal etmem gerekiyor, 4.1 de root işlemi olmuyor. Yanlış anlamamışımdır umarım. Teşekkürler. 4.0.4 te gösterdiğiniz şekilde rootlayıp sonra goo.manager den wingray yüklenecek heralde.

İşlemlerin son sırasında yer alan "B-Xoom'a en son Android işletim sistemini kurmak istiyorum.ICS 4.0.3 - ICS 4.0.4 yada JB 4.1.1"
    4.1.1 dosyalarını indirip clockwork ile indirdiğiniz dosyayı kurunca direkt 4.1.1 kurulur.Herhangi bir güncelleme yapmanız gerekmez.
    eğer 4.0.4 üstüne cihaz üzerinden update yapacaksanız çalışmayabilir.Onun yerine 4.1.1 dosyasını indirip direkt kurun.4.1.2 stabil değil

.
  5. bahasporel
        Like  

.

User deleted

merhaba, dediğiniz gibi 4.0.4 ten sonra root olmuyormuş. Tableti resetledikten sonra 4.0.4 te update yapmayı kestim, rootladıktan sonra direk "EOS-wingray-20121027-155.zip i ve gapps-jb-20121011-signed" i yükledim . Sorun halloldu. teşekkürler.

.
  6. pcci
        Like  

.

User deleted

Elinize sağlık, root yaptım, çok teşekkür ederim.

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

cihazda stock 4.0.4 varsa bile "universal root" ile yapabilirsiniz :)

.
  8. bynihat
        Like  

.

User deleted

emre kardeşim lütfen bana yardım edermisin senin bu yönergeleri takip ediyorum ama cmd olayında birinci komutu girdim tel yeniden başladı ama motorola ambleminde kaldı ordan ileriye geçmedi ikinci komutu yapamadım bide geçenlerde yanlış root yapmışım galiba sim kendini kitlemiş tel şebekeside gitti açamıyorum tel ingilizce ondanda fazla anlamıyorum diğer root olaylaro olsun rom atma olsun bootloader modunu açma olsun recovry modunu açma olsun hiçbirini yapamaıyorum herşeyden önce istediğim teli ilk haline döndürmek lütfen bana yardımcı olurmusun teşekkürler...

emre hocam telefonu sıfır ayarlarına getirmek istiyorum herşeyden önce onun için bana yardımcı olursan çok sevinirim teşekkürler...

.
  9. pcci
        Like  

.

User deleted

MZ601 için 4.1.1 linki çökmüş elinde olan biri up'layabilirse süper olur

.
98 replies since 17/2/2012, 18:14   14715 views
  Share  
.