Xoom için tüm oyunlar(TEGRA ZONE-GAMELOFT-...) Konu 4

En son çıkan ve güncellenen oyunlar..

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

QUOTE (lusy1989 @ 6/5/2012, 22:05) 
    Pardon tabletim kendi kendine harf duzeltme yapmis haberim yok ama o kadar anlasilmiyacak degildi ya yeni oyun ne zaman yuklenecek yazmistim yeni oyunlari bekliyorum yazmistim yukleyip oynucam yazmistim dalga gecmek icin ole yazmissan zaten bugunden sonra bu siteye 1 kez bile girmemde tum arkadaslarimada solecem bu siteye girmeyin diye bole ukalalik olmaz....

Merhaba arkadaslar baska oyunlarda bekliyorum yukleyio oynamak icon arkadaslar yuklerseniz cokmsevincem saygilarla

lusy1989 Posted: 4/5/2012, 00:12

Bu yazdigim anlasilmicak gibimi yani

"Kardeşim hiç birşey anlamadım" cümlesinden böyle bir sonuç nasıl çıkarttın ? Kelimeleri eksik yazmışsın , cenkcezaa arkadaşımızda anlamamış ne var bunda ? Bu kadar yazı yazacağına ne istediğini yazsaydın.Bu forumdan kimse ne para kazanıyor ne de insanlardan bir beklenti duyuyor.Kimseyi foruma zorla çağırmıyoruz , ister gir ister girme kimsenin umurunda değil.Biz insanlara yardım etmeye çalışırken , sadece bir teşekkür beklerken senin gibi birinin kalkıpta böyle birşey söylemeye hakkı yok ! Ukala olan sensin !

.
18 replies since 10/4/2012, 12:37   1852 views
  Share  
.