Xoom için tüm oyunlar(TEGRA ZONE-GAMELOFT-...) Konu 4

En son çıkan ve güncellenen oyunlar..

« Older   Newer »

Share  
.
  1. lusy1989
        Like  

.

User deleted

Merhaba en basta sunu soyleyim yeni baktim motomodtr e ukala olmusum kiskanmisim forumu ya ben nie kiskanim nie ukalalik yapim anlamadim benim kendi forumummu var? Benim bole forumlar hosuma gidior nyemi hosuma gidiyor cok guzel oyun ve programlari bulabiliyorum yukluyorum kullaniyorum allah razi olsun ona lafim yok ama benim yazdigim seye analamadim guluyor ediyor cokmu komik bu ! Anlasilmiyacak bisey yazmadim gayette anlasilir tabketim otomatik harf duzeltme yapmis ama hine okununca anlasioir bise bana ukala denmis !!!!!!!! Kiskanc denmis !!!!!!!! Sacmaliktan baska bise deil TEKRAR SOLUYORUM forum cok guzel ama bu dalgaci muhabbet'olmasa daha iyi olur kisaca dalgaci olmazsan arkadasim forumun dahada buyur

.
  2. dehsetor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (lusy1989 @ 16/5/2012, 11:30) 
    Merhaba en basta sunu soyleyim yeni baktim motomodtr e ukala olmusum kiskanmisim forumu ya ben nie kiskanim nie ukalalik yapim anlamadim benim kendi forumummu var? Benim bole forumlar hosuma gidior nyemi hosuma gidiyor cok guzel oyun ve programlari bulabiliyorum yukluyorum kullaniyorum allah razi olsun ona lafim yok ama benim yazdigim seye analamadim guluyor ediyor cokmu komik bu ! Anlasilmiyacak bisey yazmadim gayette anlasilir tabketim otomatik harf duzeltme yapmis ama hine okununca anlasioir bise bana ukala denmis !!!!!!!! Kiskanc denmis !!!!!!!! Sacmaliktan baska bise deil TEKRAR SOLUYORUM forum cok guzel ama bu dalgaci muhabbet'olmasa daha iyi olur kisaca dalgaci olmazsan arkadasim forumun dahada buyur

Pardon tabletim kendi kendine harf duzeltme yapmis haberim yok ama o kadar anlasilmiyacak degildi ya yeni oyun ne zaman yuklenecek yazmistim yeni oyunlari bekliyorum yazmistim yukleyip oynucam yazmistim dalga gecmek icin ole yazmissan zaten bugunden sonra bu siteye 1 kez bile girmemde tum arkadaslarimada solecem bu siteye girmeyin diye bole ukalalik olmaz....

Merhaba arkadaslar baska oyunlarda bekliyorum yukleyio oynamak icon arkadaslar yuklerseniz cokmsevincem saygilarla

lusy1989 Posted: 4/5/2012, 00:12

Bu yazdigim anlasilmicak gibimi yani

Güzel kardeşim 89 lu birisisin bende 89 luyum,ancak olaylara ilkokullu cocuk gibi bakıyorsun,burda kimse sana birşey dememiş,dedigin yazıdan ötürüde senin ukala oldugunu söylemişler,niye ukala diyorsunki azcık empati kur,yani anlamamak için bukadar uğraşıyorsan nediyeyim kardeşim sana ben ister gir ister girme seni kimse zorla bu siteye gireceksin şöle yapacaksın demiyor az erdemli ol yaşının adamı ol yeterli hata yapmışsın arakdaş yazdıgını anlıyamamış,bunu bukadar büyütüpte üstüne alınıyorsan kusurabakma ama yaşının adamı falan degilsin.

.
  3.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    America's Cup - Speed Trials eklenmiştir iyi oyunlar..

.
  4. blttalas
        Like  

.

User deleted

teşekkürler..

.
18 replies since 10/4/2012, 12:37   1852 views
  Share  
.