iGO MyWay!! Sadece Türkiye..!!!

En Kral Navigasyon Programı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cnkkz
        Like  

.

User deleted

Telefona indirdim dosyalari androzip programi ile cikardim ama olmadi bunu nasil yuklerim yardimci olabilecek birisi var mi acaba ^_^

.
  2. crazy_66
        Like  

.

User deleted

@cnkkz Nasıl yuklenecegini detayli bir sekilde anlattim.bilgisayar yardimiyla yaparsan daha iyi olur.Telefondada ayni islem gecerli.iGO dosyasini sd karta atiyosun ve telefonuna uygun apkyi seciyorsun.

.
  3. cnkkz
        Like  

.

User deleted

QUOTE (crazy_66 @ 18/5/2012, 00:04) 
    @cnkkz Nasıl yuklenecegini detayli bir sekilde anlattim.bilgisayar yardimiyla yaparsan daha iyi olur.Telefondada ayni islem gecerli.iGO dosyasini sd karta atiyosun ve telefonuna uygun apkyi seciyorsun.

Gerçekten yapamadım kardeşim anlatımı anlayamadim bir türlü bir daha kurcalayayim yapamazsam daha detaylı anlatabilir misin rica etsem

.
  4. cnkkz
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cnkkz @ 18/5/2012, 18:45) 
    QUOTE (crazy_66 @ 18/5/2012, 00:04) 

Gerçekten yapamadım kardeşim anlatımı anlayamadim bir türlü bir daha kurcalayayim yapamazsam daha detaylı anlatabilir misin rica etsem

yapıp hazırlayan kardeşe tsk ederim gerçekten güzel bir program işimi gördüm

.
  5. tyanali
        Like  

.

User deleted

Öncelikle teşekkür ederim. Herşey tamam çalışıyor bişey sormak istiyorum dahili hafızaya kurdum ben dahili hafızaya attığımız apk dosyalarını ve o galiba yüklemek için gerekli igo dosyasını silebilirmiyiz sıkıntı çıkar mı?

.
  6. joylion
        Like  

.

User deleted

ben bu programı satın almak istesem nereden alabilirim acaba..linki var mı?

.
  7. dedebekri
        Like  

.

User deleted

QUOTE (joylion @ 5/10/2012, 10:27) 
    ben bu programı satın almak istesem nereden alabilirim acaba..linki var mı?

iGO'nun destek sayfasında aynen şu yazıyor Android için;
    Please be aware that you cannot purchase and download the iGO My way application for Android to your mobile phone.
    This iGO My way navigation solution for Android is available to our business clients only.

Yani, Android için bu uygulamayı satın alamaz veya indiremezsiniz. Bu program sadece "iş" müşterilerine (çözüm ortakları diyelim) hastır.

Kısaca, bazı üreticilerin/servis sağlayıcıların bazı telefonlarında hazır yüklü geliyor, ayrıca satılmıyor demek.

.
  8. joylion
        Like  

.

User deleted

yani satın alamıyoruz..
    peki bu şekilde forumdan yükleyip kullandığımız zaman kul hakkına giriyor muyuz :)

.
  9. muhimmat
        Like  

.

User deleted

ellerinize sağlık çok yaralı uygulama dediğiniz gibi kurdum internet kapalıyken bazen ekrana dokunduğumda programdan atıyor varmı benim gibi sıkıntı çeken

.
  10. e398ci
        Like  

.

User deleted

bir türlü olmuyor 800x480 sorunsuz kurulup çalışıyor.kaldırıp 960x540 kuruyorum yok arkadaş 540x888 ..... failed gibi bişeyler yazıyor.anlamadaım gitti :angry:

.
  11. e398ci
        Like  

.

User deleted

Yaptımmmmmm :biggrin2.gif:

.
  12. ultracan
        Like  

.

User deleted

Çok güzel paylaşım, teşekkür ediyorum kendi adıma. Bunun güncel haritalarını ve poi dosyalarını nerden bulabiliriz? Ben nette dolaştım biraz ama bu sürümle uyumluları bulamadım. Eski sürüm için (8.4.2) Bolca var ortalıkta.

.
  13. atalaykorun
        Like  

.

User deleted

merhaba üstad acaba linkleri yenilermisin?

.
  14. jhake
        Like  

.

User deleted

öncelikle anlatımı yapan arkadaşa teşekkür.... ederim programı kurdum ve 800x480 çözünürlükte iyi çalışıyor fakat 960x540 çözünürlük için anlatılanları yaptığımda şu hatayı alıyorum "user interface resolution 540x888 is not supported or compatible skin can not be found" uzman olan üstadların yardımlarını bekliyorum..

.
  15. recep
        Like  

.

User deleted

Content-DEM klasörüne nasa.dem veya europa.dem klasörlerinden birini atarsanız coğrafi özellikleri de katarsınız. Content- speedcam klasörüne güncel speedcam metin dosyasını atarsanız hız kameralarının ve trafik kontrol noktalarının yerini önceden (1km) öğrenebilirsiniz. Content- poi klasörünü güncelleyip banka beninlik gibi yerleri harita üzerinde görebilirsiniz.

.
49 replies since 18/4/2012, 10:42   22682 views
  Share  
.