moto milestone da market

« Older   Newer »

Share  
.
  1. zdilara
        Like  

.

User deleted

flaslamam boşa gitti o zaman peki şu an xt 720 yi 2.1 den en fazla kaça kadar yükseltebilirim yada en uygun en kullanışlısı hangisi çok şey istedim biliyorum ama bilgi verirseniz çok sevinirim =)

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (zdilara @ 24/9/2012, 01:44) 
    flaslamam boşa gitti o zaman peki şu an xt 720 yi 2.1 den en fazla kaça kadar yükseltebilirim yada en uygun en kullanışlısı hangisi çok şey istedim biliyorum ama bilgi verirseniz çok sevinirim =)

İşe yaradı mı? 2.2 vardır tahminimce. Ayarlar>Telefon Durumu>Sistem Güncellemeleri'den deneyebilirsin. Ya da Motorola'nın sitesinden artık. Froyo Sbf dosyasını göremedim forumda.

.
  3. zdilara
        Like  

.

User deleted

sistem güncellerinde de cihaz sunucuya bağlanamadı tekrar deneyin çıkıyor.flaslamam bir işe yaramadı gene aynı bide yüklediğim bazı programlar gitti doğal olarak. sıkıntı modemdeyse zaten yapacak bişiy yok yardımcı olan herkeze teşekkür ederim =)
    evet sorun modemdeymiş değiştirdim kurtuldum ==))))) bu arada italya romu yüklemiştim (ı) harfini bulamadığımdan şemseddin adminimin başta dediği yazılımı flasladım.bişiy sormak istiyorum.bu flashladığım yazılımın üstüne froyo 2.2 yükleyebilirmiyim ?yada [ROM][KANG]CyanogenMod 7.2.0 bunu daha doğrusu en iyi performans için ne yükliim ne yapim telefon eski olduğu için siz zaten bunların hepsini denemiş en iyisinde karar kılmışsınızdır diye soruyorum.

Edited by zdilara - 25/9/2012, 20:14

.
17 replies since 25/4/2012, 17:06   315 views
  Share  
.