RAZR XT910 Türkiye Orjinal ROM

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

Bütün RAZR ailesi Bootloader olarak LOCKED durumda zaten, yanlış bir durum yok ki.Cihazınız avrupa cihazı.RSD-lite ve USB sürücüleri yüklüyse, cihazı AP FASTBOOT FLASH MODE'a getirin USB bağlayın ve flashlayın.

.
  2. hsnkaya90
        Like  

.

User deleted

teşekkürler oldu driverleri yanlış kurmuşum :)

.
  3. kanmazo
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar bu rom
    android 2.3.5 versiyonuna atılırmı .
    benim cihaz abd den geldi ve ingilizce .

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba kanmazo,

Cihazındaki yazılım sürümü nedir ?

.
  5. leon1978
        Like  

.

User deleted

lütfen yardım razr xt910 alalı 1 ay oldu, ics güncelleme yaptım sonra burdaki orjinal roma dönmek istedim rsd ile yüklerken 6/20 de failed yazıyor,telefonum ap fastboot ta kaldı öyle ne yapmalıyım servise mi göndermem gerekiyor?? acill yardımmm..

.
  6. leon1978
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar telefonu alalı 1 ay oldu kamerasından çok memnundum fakat güncelleme yaptım ics 4.0.4 geçtim camera berbat odaklama çok kötü video da dahada kötü,ben o ilk geldiğindeki kamera gibi olmasını istiyorum benim için kamera çok önemli,ne yapabilirim?

.
  7. overcast
        Like  

.

User deleted

Az önce bu romu kullanan bir arkadaşla tanıştım, valla benim ICS 4.0.4'ten her türlü daha iyiydi. Wifi çekimi, kamera ve akıcılık gerçektende güzel.
    Keşke downgrade imkanı olsa da bizde bu romu kullanabilsek :(

.
  8. leon1978
        Like  

.

User deleted

overcast doğru söylüyorsun dostum, yokmu bunun çaresi hep bu ics ye mahkum mu kalacaz anlamadımkiii? benim kamera önceki halinden cok kötüü şuan,güncelleme yaptığıma binpişmanım...

.
  9. overcast
        Like  

.

User deleted

Sanırım yok maalesef :(
    İşin kötüsü Jelly Bean içinde net bir açıklama yapmıyorlar. Atrix 4G'nin ICS güncellemesi gibi yalan olacak sanırım <_<

.
  10. 23aura35
        Like  

.

User deleted

Herkeze selam arkadaşlar, xt910 motorola kullanıcısıyım, bu vesile ile ilkdefa bir foruma kayıt oldum ve ilk mesajım da bu mesaj, umarım birilerinin göreceği şekılde doğru bir alanda yazıyorumdur :lol: bana bir konuda yardımcı olurmusunuz, telefonun orjinal sürürmünü biliyorsunuz 2.3.6 geçenlerde ıcs yükledim fakat memnun değilim eski sürümünü googleplay de bulamıyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım?

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

İCS den 2.3.6 geri dönüş yoktur. Telefonu çöp edersiniz.

.
  12. 23aura35
        Like  

.

User deleted

ıcs den geri dönüş yok çöp edersin derken yani ne manada tamlayamadım, yani birazdaha açarsan 2.3.6 yazılımına dönemem dönersemde telefon pertmi olur diyosun??

.
  13.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    2.3.6 yazılımına dönemezsiniz artık, dönerseniz cihaz hard-brick dediğimiz duruma düşer. Yani kullanılamaz hale düşer. Aynı zamanda hard-brickin herhangi bir çözümü yoktur. O yüzden cihaz çöp olur.

.
  14. 23aura35
        Like  

.

User deleted

AMAN ALLAHIM İÇİM ÜRPERDİ ÇOK SAOL

.
  15. zuluraptor
        Like  

.

User deleted

malesef yükliyemiyorum telefonu 2 el aldım telefon rootlandmış sanıyorum ics sürümü telefonu orjinal haline getirmek istiyorum olmuyor. içinden cd çıkmadı sony telefonumda bütün güncellemeri kendi yapardı. android versiyon yükseltmesini bile bu telefondan cd software bişey çıkmadı malesef Fastboot ekranında kaldım telefonum çakıldı kurtaramıyorum. Telefonum Motorola Razr MAXX (UK)

buyrun buda resmi yükledim.

2970fail

.
52 replies since 13/5/2012, 17:07   4706 views
  Share  
.