Merhaba

motolux sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. morss
        Like  

.

User deleted

Rica ederim ne kusuru. Yok iade edince bonus puanda uçtu :) O cihaz kısmet değilmiş diyerek hala motoluxe yi araştırıyorum açıkçası. Eğer benim yaşadığım sorun kronik bir sorun değilde bana denk gelen bir sorunsa yeniden motoluxe alabilirim açıkçası. Dizayn olarak özellikle hala aklım motoluxe de. :)

.
  2. doganmert
        Like  

.

User deleted

Size denk gelen sorundur. Her cihazda problemli olacak diye bir şart yok :) tasarımı hoş fiyatı da güzel. Bir dahakine bonus puanınızı saklayın bu gibi durumlarda :)

.
  3. morss
        Like  

.

User deleted

Bonus puanı zaten telefonu aldık diye vermişti banka. İade edince cihazı banka anında geri aldı :)

.
  4. morss
        Like  

.

User deleted

İnternette dolanırken Samsung wave s8500 de de aynı sorundan müzdarip olanları okudum. Birisi şebeke seçimini otomatik seçeneğinden ''manuel''-şebeke modu GSM 900/1800 seçerek düzeltmiş. Ben iade ettiğim için deneyemedim siz bakabilirmisiniz böyle bir ayar var mı motoluxe de. Varsa da değişiklik oluyor mu görüşmelerde. Ben Avea dan da şüpheleniyorum bir vakittir çünkü. Teşekkürler.

.
  5. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (morss @ 31/5/2012, 15:27) 
    İnternette dolanırken Samsung wave s8500 de de aynı sorundan müzdarip olanları okudum. Birisi şebeke seçimini otomatik seçeneğinden ''manuel''-şebeke modu GSM 900/1800 seçerek düzeltmiş. Ben iade ettiğim için deneyemedim siz bakabilirmisiniz böyle bir ayar var mı motoluxe de. Varsa da değişiklik oluyor mu görüşmelerde. Ben Avea dan da şüpheleniyorum bir vakittir çünkü. Teşekkürler.

ayarlar kısmında "elle seçim" kısmı var.
    oradan kendi başınıza seçme hakkını bulabilirsiniz ama ses sorununa ne gibi bir çare olacak merak ettim???

.
  6. morss
        Like  

.

User deleted

Denilene göre benzeri sorun bazı android telefonlarında da bulunmaktaymış anladığım kadarı ile şebekeyle ilgili % 80. Bu ses sorununu cihaz otomatik seçim yaparken mesela edge-2g-3g arasında otomatik geçiş yaparken daha çok yapıyormuş. Malum Avea zaten 3g sabıkalısı. Bahsi geçen modelde otomatik modu manuele alıp sadece GSM900/1800 yaptığında tüm bu ses sorunları ortadan kalkıyormuş. Yine aynı modeli kullanıp da bu sorunu yaşayanların denemeleri hep olumlu olmuş. Forumlarında verdikleri cevaplar evet oldu dünya varmış, teşekkürler şeklinde. Bende acaba aynı şey motoluxe de de olabilir mi diye merak etmiştim.

Düzeltme: Adı geçen telefon badalı biliyorum ama bazı cevaplarda android li telefonlarda da işe yaradı dendiği için burada sorma ihtiyacı hissettim.

Edited by morss - 31/5/2012, 15:15

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

ben bugüne kadar bu tip bir şeyi ne duydum ne de yaşadım ama olabilir...
    yine de beğeniyorsanız motlouxe alın derim...
    görünüşe göre bir önceki cihazda sorun vardı; yenisinde de aynı problem devam ederse tövbe eder bırakırsınız motoluxe'ün yakasını :)

.
  8. morss
        Like  

.

User deleted

Riskli bir deneme olacaktır :) Evet herhalde cihaz yaygınlaşana kadar bırakmak gerekecek yakasını. Yoksa 2.ye motoluxe nin beni bırakması çok daha kötü olacak. Teşekkürler ilginiz için.

.
  9. beefytr
        Like  

.

User deleted

zevkle...
    ama eğer biraz daha para ayırayım diyorsanız atrix almanızı öneririm...
    hepsiburada.com'dan 950 liraya inmiş durumdaydı geçen hafta...

.
23 replies since 28/5/2012, 21:48   860 views
  Share  
.