ATRIX 2 MB865 INTERNATIONAL FRUITCAKE ROM'LAR / ROOT VE RECOVERY HEPSİ !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. fatihuslu
        Like  

.

User deleted

MEA sürümü ile halloldu. gps bağlandı ve oldukça da hızlı. diğer özelliklerin hepsini test edemedim ama pek sorun olacağını sanmıyorum. quickoffice yerine yükledikleri program benim excel dosyasını açamadı ama başka yolla hallolabilir. bizim coğrafyaya en uygun rom buymuş gibi geldi bana.

QUOTE (diego12345 @ 1/7/2012, 11:59) 
    orda cozumu varda o forumdan hıc bısey anlamadım cevırısını yapıcak arkadas yokmu acaba boootloader kılıdını acmak gerek heralde

lanet olsun bu telefona yaaa ınsan bu kadar pısman olurmu bır telden

telefondan pişman olmana gerek yok. motorola telefonlar genel olarak bu çeşit işlerin kolayca yapıldığı telefonlar arasındadır. sadece küçük bir noktayı kaçırmışsındır ve geri dönüş için biraz ileri seviye iş gerekiyor sanırım. forumda yazanları adım adım uyguladı herkes ve sorun yaşamadı. senin yaşamış olmanın telefon ile alakası olması pek mantıklı değil gibi ;)

tavsiyem, telefonu kapatıp recovery modda aç (ses kısma + açma butonu). MEA romu hafıza kartına yüklemiş ol. wipe edeceğin yerleri tamamla ve romu yükle.

başaramazsan ben bizzat ilgilenicem. şu anda izmirde tatildeyim. ayın 9'unda istanbulda olacağım. iletişim kurarız.

.
  2. diego12345
        Like  

.

User deleted

sagolasın usta ama romu tele nasıl yuklıcem fastboot ekranı gelıyor sadece

.
  3. fatihuslu
        Like  

.

User deleted

QUOTE (diego12345 @ 3/7/2012, 18:50) 
    sagolasın usta ama romu tele nasıl yuklıcem fastboot ekranı gelıyor sadece

telefonunun hafıza kartını çıkar. romun olduğu pc'ye tak (sd adaptörle ya da usb microsd kart okuyucusuyla). romu hafıza kartına kopyala. sonra tekrar telefonuna tak ve aç. rom yükleme adımlarını uygula. bu şekilde sorun çıkmaması lazım. işin neresinde olduğunu bilmeden yazdım bunları tabi. telefonunu sorunsuz root ettiğini ve bootstrap yüklediğini varsayıyorum.

hallolmazsa birlikte bakarız.

.
  4. diego12345
        Like  

.

User deleted

dedıklerını aynen yaptım rcovery modda acınca fastboot ekranı gelıyor sadece , normal acıncada motorola logosunda takılıp duruyor ....

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Uğur sana öyle birşey lazım ki fare'ye 2 kere tıklamayla herşeyi halledebilesin, malesef kardeşim böyle bir yol yok. İyice oku ve herkes nasıl becerdiyse sende öyle becer.

.
  6. diego12345
        Like  

.

User deleted

at cope gıtsın oldu telefon ...

.
  7. diego12345
        Like  

.

User deleted

help ... help... helppp

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Ne oldu ?

.
  9. diego12345
        Like  

.

User deleted

telefon coktu abı

.
  10. diego12345
        Like  

.

User deleted

yardımmmmm

.
  11. emd
        Like  

.

User deleted

Merhaba
    üstadım cihazımda 4.0.4 yüklü
    türkçe rom varmı?
    veya nasıl bir yol izlemeliyim

.
  12. echost
        Like  

.

User deleted

4.0.4 içinde bi root anlatımı iyi olurdu vesselam...
    selamlar...

.
41 replies since 6/6/2012, 10:46   1632 views
  Share  
.