ATRIX & PHOTON BOOTLOGO OLUŞTURMA REHBERİ

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

Droid Razr logoları .img türünden destekliyor, bu ilk sayfada bana yaptığın logoyu .img'a çevirme ihtimali varmı Sinan abi?

.
  2. sheriff
        Like  

.

User deleted

buda benim çalışmam çok basit oldu ama çokta hoşuma gitti. Logoyu sorunsuz yükledim.(sayenizde)

denemet

.
  3. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 10/2/2013, 20:20) 
    Droid Razr logoları .img türünden destekliyor, bu ilk sayfada bana yaptığın logoyu .img'a çevirme ihtimali varmı Sinan abi?

Sinan abi görmedi heralde :) Tekrarlayalım :P

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Droid 3, Spyder, Bionic ve diğer qhd omap4430'ların bootlogo oluşturması farklı tegra2'den. Yeni rehber lazım.

.
  5. border force
        Like  

.

User deleted

Valla rehberi olsaydı kötü olmazdı hannii :D

.
  6. Umutaltdag
        Like  

.

User deleted

BU animasyon şekildeki bootlogoları nasıl yapcaz?
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1423763

.
  7. Umutaltdag
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 20/3/2013, 10:42) 
    Droid 3, Spyder, Bionic ve diğer qhd omap4430'ların bootlogo oluşturması farklı tegra2'den. Yeni rehber lazım.

Sinan abi bu animasyon şeklindeki bootlogoları nasıl yapcaz,paylaştığın razr gibi
    direk zip halde fastboot'a mı koyalım

.
  8. Umutaltdag
        Like  

.

User deleted

QUOTE (foz54 @ 18/9/2012, 10:29) 
    teşekürler, bence telefona özgü bootlogo olmalı üsttekiler ne öyle glaxy s2 özentisi :D
    ben o resimi bootanimation.zip içinden bulmuştum meğer bootlogo olanı da varmış, telefona özgü güzel logolar ve animasyonlar var bi bakın derim: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1423763

ext3 mü ext4 mü indircez

.
  9. sharlock
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sheriff @ 20/3/2013, 01:23) 
    buda benim çalışmam çok basit oldu ama çokta hoşuma gitti. Logoyu sorunsuz yükledim.(sayenizde)

denemet

bunun logo.bin dosyasını upload edebilirmisin acaba herhangi bir siteye yapamadımda?

.
  10. sewdali
        Like  

.

User deleted

Şemsettin kardeş sayende biri unlock edilmiş CW7 yüklü diğeri edilmemiş orijinal TR yazılımlı 2 Atrix in de
    açılış ekranlarını istediğim resimlerle değiştirdim teşekkürler, resimleri düz yapınca ters çıkıyor ters çevirmek lazım baş aşağı
    ayrıca yazı ekleyecekseniz ayna görüntüsünü düşünerekten yazıyı ters ekleyin.

.
39 replies since 6/6/2012, 13:29   2628 views
  Share  
.