DEFY MINI XT320 ORJİNAL TR ROM

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ufukuzman
        Like  

.

User deleted

çok teşekkürler hemen deniyorum :)

.
  2. ufukuzman
        Like  

.

User deleted

dediklerinizi harfiyen uyguladım fakat rsd lite yine görmedi maalesef..fastboot modunda "apply update from sd card" kısmı var buradan .zip'li bir rom'u denemiştim uyumsuz dedi, peki defiy mini için zip. li uygun rom bulabilir miyim? ben baya aradım fakat bulamadım da..

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Sevgili Ufuk,

Cihazını fastboot modunda başlatamamışsın, sen recovery modunda başlatmışsın. Bu mod'da iken zaten RSD Lite telefonunu görmeyecektir. Cihazın kapalıyken SES AÇMA + KAPAMA tuşlarına basılı tut ve POWER'a bas. Karşına bir menü gelecektir. Burada AP FASTBOOT yada varsa RSD modu üzerine SES KAPAMA tuşuyla gelip SES AÇMA tuşuyla seçimini yapacaksın.

.
  4. ufukuzman
        Like  

.

User deleted

yardımlarınız için teşekkürler fakat ses açma+kapama tuşlarına basılı tutup power tuşuna basınca direk Fastboot mode çıkıyor, altında da 3 seçenek var reboot, recovery ve power off yani dediğiniz RSD modu çıkmıyor.

.
  5. ufukuzman
        Like  

.

User deleted

evet sonunda hallettim :) tuş sırası yanlımış meğer.. açılışta ses üst tuş+ kamera tuşu en son power tuşu ile açıyoruz RDL FLash mode ile açılıyor telefon. RSD Lite açıp telefonu bağladım ve yüklendi..telefonu kurtardım :) yardımlarınız için de teşekkürler adminim :)

.
  6. mehmet20
        Like  

.

User deleted

selam arkadaşlar.beats audio installer diye bir program yükledim ve olan oldu telefonun sesi gitti ve bir cızırtı çıktı meydana. orjinal rom yükleyemedim rsd lite programı fastboot modda telefonu görmüyor.rsd lite mod diye telefonda bir şey göremedim.telefona reset attım wipe reset factory yaptım olmadı. düzelmedi gitti.ses driverlerini bu program silmiş olmalı. acaba bilgisi olan varmı yada cwm yedek alan bir arkadaş varsa yardımcı olabilirmi. teşekkürler.

.
  7. mehmet20
        Like  

.

User deleted

üstteki mesajı görmediğimden dolayı özür dilerim. bende orjinal romu kurdum düzeldi.teşekkürler.

.
  8. gingobil
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar defy mini fatboot boot menü olmayan telefona nasıl yüklenir birisi anlatabilirmi lütfen.

.
  9. gingobil
        Like  

.

User deleted

niye kimse cevap yazmıyor çok zor bir soru sorduğumu zannetmiyorum bilen için.

.
  10.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Fastboot menüsü olmayan cihaz olmaz. Açarken hata yapıyorsunuzdur.

.
24 replies since 12/6/2012, 23:04   1985 views
  Share  
.