[XT910/XT912] ICS ROOT

« Older   Newer »

Share  
.
  1. eddl
        Like  

.

User deleted

Anlatımlar için tesekkürler.bende telefonumu rootladım.hadi hayırlısı :)

.
  2. cenkdemir
        Like  

.

User deleted

anlatılanları uyguladım fakat programdayken enter tuşuna basıyorum. yazılar geliyo. en son cihaza bağlanamadı gibi bi hata veriyor. kalıyor öyle. "deceive not found." ne yapmam gerekyor?

.
  3. anticor
        Like  

.

User deleted

Driverları kurdun mu? Motorolanın yani. Ve usb 2.0 a bağla.

.
  4. cenkdemir
        Like  

.

User deleted

kurdumuştum evet. fakat root için indirdiğim dosyanın içinden çıkan driver eski sürüm diye yüklemedi. daha günceli pc de yüklüymüş zaten. sorun burdan mı kaynaklandı acaba?

.
  5. anticor
        Like  

.

User deleted

Oradan olduğunu sanmıyorum. USB HATA AYIKLAMA + BİLİNMEYEN KAYNAKLAR+ BİLDİRİM ÇUBUĞUNDAN KAMERA MODU OLARAK bağladın mı acaba belki onlardan birini yapmayı unutmuşsundur.

.
  6. cenkdemir
        Like  

.

User deleted

muwur

ne yaptıysam beceremedim. usb hata ayıklama aktif, sahte konumlara izin ver aktif, bilinmeyen kaynaklar aktif, kamrea modunda bağlıyorum. bat dosyasını çalıştırıyorum. sonuç resimdeki gibi.

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cenkdemir @ 7/5/2013, 21:40) 
    (IMG:http://l1305.hizliresim.com/19/7/muwur.jpg)

ne yaptıysam beceremedim. usb hata ayıklama aktif, sahte konumlara izin ver aktif, bilinmeyen kaynaklar aktif, kamrea modunda bağlıyorum. bat dosyasını çalıştırıyorum. sonuç resimdeki gibi.

yönetici olarak çalıştıra tıklama. direk olarak çift tıkla

.
  8. hernan cortes
        Like  

.

User deleted

benim cihaz root olmadı nedense, bütün işlemleri yaptım sorunsuzca halloldu sonra bootmenu mangeri yğkledim root izni gerekiyor yazdı.

.
112 replies since 29/6/2012, 20:59   6557 views
  Share  
.