Tegra2 UbunTop v1.1.0 (a.k.a Mr. Creosote Edition) 6/29/12

ATRIX & PHOTON UYUMLU

« Older   Newer »

Share  
.
  1. equity
        Like  

.

User deleted

turkce anlatim olmasa yapamazdim eline saglik super oldu :D bu lapdock olayini iyice sevmeye basladim laptopa ihtiyacim kalmadi nerdeyse

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İşinize yaradığına sevindim. 3 aydır güncelleme gelmesini bekliyorum ama Lokifish Marz hala bir güncelleme yapmadı. Umarım en kısa sürede güncellenir, bunu hakeden bir çalışma.

.
  3. gorthaur83
        Like  

.

User deleted

xda forum'unda 1.3 versiyonu var. elemanın sitesi galiba kapanmış.

.
  4. carpediem81
        Like  

.

User deleted

cok cok tesekkurler

.
  5. walk
        Like  

.

User deleted

teşekkürler
    Bir sorunum var ubuntu açıldı fakat altaki menu ve görev çubuğu gözükmüyor yardımcı olabilirmisiniz

.
  6. tkanber
        Like  

.

User deleted

Selamlar.
    Lapdock ya da Dock station yok. Nebtop uygulaması ile kullanılabilir mi?

.
  7. delidana
        Like  

.

User deleted

Stock rom a yükleyebilirmiyim bunu?

.
  8. trasb
        Like  

.

User deleted

kullanan arkadaşlar var mı?

.
  9. trasb
        Like  

.

User deleted

installation aborted diyor atrixte neden olabilir acaba?

.
  10. trasb
        Like  

.

User deleted

hata dosya içinde olmaması imiş bunu yaptım sıkıntı yok fakat program ekleme ve alt menü olayını bulamadım yardımcımolabilir misiniz?

.
  11. delidana
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar ben şuan stok rom kullanıyorum. webtop benim için çok önemli. bir ara cm7 kurup kullandım webtop olmadığı için kaldırıp nottactrix yükledim, onunda webtop ında klavyede türkçe karakter sorunları yaşadım. en iyisi orjinal romun webtop ı olduğu için geri döndüm. Fakat bu webtopda çok kasıyor. webde gezinirken olsun facebook ve youtube olsun acayip kasıyor. youtube.comdaki videoları izleyemiyorum mesela takılmalar yüzünden.

Şimdi bu geliştirmeyi yapsam acaba webtop hızlanırmı? bu takılmalar, kasmalar yok olurmu? yoksa bunlar donanımlamı alakalı şeyler? Benim için önemli olan bir diğer konuda flashplayer. bu ubuntopda firefox u ve flash playerı güncelleyip güncel bir şekilde kullanabiliyormuyuz? ve son olarak stok romu tekrar root ve unlock yapsam bu geliştirmeyi uygulayabilirmiyim. Blur temelli rom kasamına giriyor sanırım stok romumuz. Cevap bekliyorum sizlerden. Okuyan, cevaplayan, cevaplamak isteyip bilgi yetersizliğinden cevaplayamayan tüm arkadaşlarıma teşekkürler.

.
  12. trasb
        Like  

.

User deleted

delidana ramfix olayını yaptıysan baya rahat kullanman lazım aslında, yaptın mı acaba?

.
  13. trasb
        Like  

.

User deleted

Merhaba;

Synaptic den bir şey kurarken aldığım "tzdata" hatası adına farkettiğim bir sıkıntıyı çözüm adına burada yayınlaak istedim.

Görüntülerden görüldüğü Üzere sistemdeki ve terminaldeki saatler farklı zone larda siteden de farkedebilirsiniz bu zone farkını, terminalden "sudo date.............." yaptığımda aynı zaman farkı dilimi devam ediyor. Neticede uygulama yükleyemiyorum. Bunun nedenini ve kıymetli yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

.
  14. delidana
        Like  

.

User deleted

QUOTE (trasb @ 30/10/2013, 10:34) 
    delidana ramfix olayını yaptıysan baya rahat kullanman lazım aslında, yaptın mı acaba?

evet ramfixi falan yapmıştım. 255-270 arası dolu 450 mb boş ram oluyo cihazı kapatıp açınca. fakat web top kasıyo dediğim gibi. bu geliştirmeyi yapınca daha iyi bir hal alırmı acaba? sizlerde durum nasıl? cihazıma en son orjinal rom flaşladım. şuan rootlu ve unlocklu değil cihazım. Eğer bu geliştirmenin faydası olmayacaksa uğraşmak istemiyorum boşuna

.
  15. delidana
        Like  

.

User deleted

flood yapmıyım diyorum ama bekliyorum bekliyorum birşey yazan yok. arkadaşlar ne alemdesiniz? yokmu bunu doğru düzgün yapabilen? ben uğraştım yapamadım bir türlü olmadı. romuda bozdum :S orjinal romu tekrar flasladım sonra. bununla böyle uğraşmak yerine nottachtrix 2.3 yüklesek olmazmı? onda ubuntop var

.
40 replies since 11/7/2012, 16:35   4861 views
  Share  
.