Tegra2 UbunTop v1.1.0 (a.k.a Mr. Creosote Edition) 6/29/12

ATRIX & PHOTON UYUMLU

« Older   Newer »

Share  
.
  1. delidana
        Like  

.

User deleted

trasb kurduğun program linuxla uyumlumu acaba?? sistem linux. windows uyguluması kurmaya çalışıyorsan o sebepten hata veriyor olabilir. saat farkından dolayı kurulum hatası vereceğini sanmıyorum

.
  2. delidana
        Like  

.

User deleted

bunu yapmak için en baştan başladım stock romu flashladım root ettim cwm yükledim sırasıyla şu aşamaya kadar geldim :
    "Root Browser'a girin, system/bin/ klasörüne girin ve busybox dosyası üzerinde basılı tutup, permissions'a girin. Sadece Special permissions altındaki SET GID kutucuğundaki işareti kaldırın ve rom toolbox'dan çıkın."

bu aşamada system/bin klasöründe bussybox gözükmüyor bende :/ sebebi nedir?

.
  3. trasb
        Like  

.

User deleted

yok linux içi değil program çözmek için devam ediyorum çalışmalara.

bu arada root isen gözükmesi agerekir busybox.

.
  4. delidana
        Like  

.

User deleted

root lu cihaz ama gözükmüyor. bende anlamadım. rom toolbox lite indiriyom pro yükleniyo acaba ondanmıdır?. system/bin klasöründe busybox yok ama xbin klasöründe var. onunda üzerine gelip permissions a girince set gid kutucuğu zaten işaretsiz olarak gözüküyo.

.
  5. delidana
        Like  

.

User deleted

nottachtrix e yuklemeyi basardim sonunda. ubuntop / software klasorundeki fullinstall scriptinide yukledim oradan vlc, gimp, office falan yuklendi ama baska programlari nasil yukleyecegim ? mesela google chrome ve bittorrent yuklemek istiyorum. birde harici usb klavyemde turkce karakter sorunu var harici klavye ayarlarindan dili turkce yapmama ragmen duzelmiyor. nasil duzeltebilirim

.
  6. trasb
        Like  

.

User deleted

Klavye sorunu hakkında bir fikrim yok ama uygulama yükleeyi synaptic manager dan deneyebilir sin oradan listeden isteidğini seç yüklemeyi dene.

.
  7. delidana
        Like  

.

User deleted

birçok deneme yaptım hepsinde senin tzdata hatasına benzer hatalar aldım :D vlc playerda bir işe yaramıyor. mobil görünümde mxplayer ile izleyebildiğim mkv dosyalarını vlc açmıyor. ofis uygulamaları dışında bir halta yaramaz gibi duruyor bu ubuntop olayı. ofistede klavye büyük sorun oda ordan gitti sonuç = fiyasko

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Youtube'da kullanıcılarının eklediği gayet hoş ve işlevsel custom webtop setup'ları görmek mümkün. Linux bilgi eksikliğinden belki herşeyi kendi başına yapamayabilirsin fakat araştırmacı ruh ve birazda yabancı dil desteğiyle işi çözmen zor değil. Konu yardımcı olabildiyse ne mutlu fakat daha ilerisini bende bilmiyorum ve artık ATRIX'im yok. Cihazı satmasaydım bu konu üzerinde duracaktım çünkü lapdock falan teşkilatı tamamlamıştım sırf bu iş için.

.
  9. delidana
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Semseddin @ 9/11/2013, 22:06) 
    Youtube'da kullanıcılarının eklediği gayet hoş ve işlevsel custom webtop setup'ları görmek mümkün. Linux bilgi eksikliğinden belki herşeyi kendi başına yapamayabilirsin fakat araştırmacı ruh ve birazda yabancı dil desteğiyle işi çözmen zor değil. Konu yardımcı olabildiyse ne mutlu fakat daha ilerisini bende bilmiyorum ve artık ATRIX'im yok. Cihazı satmasaydım bu konu üzerinde duracaktım çünkü lapdock falan teşkilatı tamamlamıştım sırf bu iş için.

Tavsiye için teşekkür ederim. üzerinde duracağım.

.
  10. trasb
        Like  

.

User deleted

sn delidana araştırmalar ne durumda bir kaç rom denemem oldu hatta ics 4,0 son rom denedim fakat olmadı en son nottachrixteyim ubuntop hakkında tz data hata sı vermeyen bir rom aradım fakat çalıştırabilen bile zor. Sen ne durumdasın?

.
  11. Shredder
        Like  

.

User deleted

Semseddin üstedım bunu razr a uygulamak mümkünmü?

razr ım razr uyumlu weptopum da var orjinal ics kuruluydu ben sonra arthurun romunu kullandım

.
40 replies since 11/7/2012, 16:35   4861 views
  Share  
.