[ROM][ICS 4.0.4] CyanogenMod 9 stable for Defy MB525

« Older   Newer »

Share  
.
  1. labirent14
        Like  

.

User deleted

Hemen ilk gözlemlerimi paylaşmak istedim...

İlk olarak google play marketi yüklemeyi unutmuştum. Sonradan ilave ettim . Sorun yok. Uygulama indirdim yükledim.
    Kamerayı açtım foto / video çekiyor ve oynatıyor.
    Tel görüşmesi yaptım sorun yok.
    3G üzerinden internete girdim (google / mynet) sorun yok. Wifi henüz denemedim.
    SD kartımda İGO navigasyon vardı onu yükledim. Henüz açık alanda navi yapmadım ama şuanda program sorunsuz gibi görünüyor.

Bu arada kırmızı ve yeşil lenslerde piksel farkı olduğu yazılmıştı. Video çekerken kaç piksel çekim yaptığımı göremedim. Buna bakabileceğimiz bir menü veya ayar varmı...? (çok emin değilim ama benim lens sanırım kırmızı)

Son olarak küçücük bir pürüz dersem belki fazla olur ama genede yazayım :)
    GSM şebeke göztergesi ile 3G internet up/down simgeleri aynı yerde yani üst üste konumlanmış. Yani 3G internetin açık olup olmadığını anlamak için dikkatli bakmak gerekiyor.
    Ben ilk başta anlamadım. Tesadüfen marketi açmış bulundum ve sayfa yüklenince nasıl olur dedim ve dikkatli bakınca 3G simgesinin şebeke çubuklarının arasında saklanmış olduğunu farkettim.

Fakat dediğim gibi internetle alakalı hiç bir sıkıntı yok. Sadece bir detay diyelim.

Tekrar teşekkürler...

Edited by labirent14 - 2/2/2013, 22:36

.
71 replies since 2/8/2012, 08:59   4539 views
  Share  
.