[ROM][ICS 4.0.4] CyanogenMod 9 stable for Defy MB525

« Older   Newer »

Share  
.
  1. labirent14
        Like  

.

User deleted

Kardeş CM9 la birlikte yüklü olan Rom Updater programı ile check update yaptım. Bir sürü versiyon çıktı. Tarihe göre sıralı. En üstte 121116 tarihi vardı. Bende onu yükledim bir sorun çıkmadı. Senin yeni versiyon olarak verdiğin linkte 120716 görünüyor. Direk en son tarihi paylaş istersen.

Yalnız benim yine sana sorum olacak; (hatta iki soru)
    1- Rehber ayarını bir türlü bulamadım. Sim karttan içe aktar yaptım. Ama tüm numaralarda ikişer üçer görünüyo. Rehberi tamamen silip tekrar simden aktarma yapacam fakat çoklu seçim veya benzeri bir ayar bulamadım. Tek tek silinebiliyor ama yaklaşık 450 tane numarayı silmek baya zaman alacak:) Bunu nasıl hallederiz..?

2-Telefonun alt kısmındaki dokunmatik tuşların ışığı yanmıyor. Baya bir kurcaladım ama bunuda çözemedim.
    Ayarlar / Gelişmiş /Button brightness 'e tıkladığımda 0-100 arası ışık şiddeti yapılan bir ayar çubuğu çıkıyor.
    Bu anda tuşların ışıkları yanıyor. Ayar çubuğundaki artışa göre tuşların parlaklığıda değişiyor. Tamam dediğimde ışıklar sönüyor.
    Aynı şekilde Ekran ışık ayarı sayfasındaki ayarı yaparkende tuşlar yanıyor. Ama ekran kapanınca birdaha açılmıyor.???

.
71 replies since 2/8/2012, 08:59   4539 views
  Share  
.