[ROM][ICS 4.0.4] CyanogenMod 9 stable for Defy MB525

« Older   Newer »

Share  
.
  1. labirent14
        Like  

.

User deleted

Kardeş öncelikle 2. dosyayı kullanmadım. (daha doğrusu kullanamadım)

DEFY PLUS U3 dosyasını flashladım telefon yine android 2.3.6 defy plus olarak açıldı. (Türkçe yok. en uygun İngilizce kullanılıyor)
    Sonra 1.dosya olan frimware.sbf dosyasını flashladım.

cihaz yine aynı şekilde açıldı ve superuser yüklü olarak geldi. Sonra SD karttan 2sndinitdefy programını kurdum. Yeşil ışık yandı.
    (bu arada bendekinin adı sndinitdefy(2.3).apk diye geçiyor. Başka versiyon olması gerekirmi bilmiyorum)

Recovery menüde custom ve stock seçenekleri var. custom dan devam ettim ve ekrem'in paylaştığı cm7.2 yi kurdum.
    Kurulum tamamlanıp restart yapınca Siyah ekranda (Boot menu 9.10 err:A5.... Battery:ok.....) bu şekilde kalıyor.

Tekrar frimware.sbf dosyasını flashladım. ve bu kez yine ekremin paylaştığı cm7.1 i yükledim. sonuç aynı. Siyah Boot ekranında kalıyor.

Artık telefonun tüm özelliklerinin sorunsuz ve stabil çalıştığı bir rom yüklemek istiyorum.
    Aslında şuanda yüklü olan defy plus 2.3.6 ingilizce ama biraz kurcaladım. kamera + buton ışıkları + yakınlık sensörü + market hepsi çalışıyor. Birde türkçe olsaydı buna bile razıyım.

.
71 replies since 2/8/2012, 08:59   4539 views
  Share  
.