[ROM][ICS 4.0.4] CyanogenMod 9 stable for Defy MB525

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ekrem
        Like  

.

User deleted

QUOTE (haydarhaydarrr @ 10/8/2012, 12:07) 
    arkadaşlar benim lg e730 optimus sol 2.3.4 model telefonum var. CyanogenMod 9 kendi sitelerinden indirip kurdum kaç defa herşey iyi güzel fakat şebek yok hat çekmiyor, wifi çalışmıyor onların haricinde herşey normal görünüyor. Bu arada hattın pin kodu sormasını iptal ettim.

Dostum demekki kurdugun romda buglar yani hatalar mevcut tam stabil degil.Eski romuna donersen hersey tekrardan duzelecektir.

.
  2. motodefy
        Like  

.

User deleted

Rom stable demişsiniz ama cynogen mod sitesinde henüz bundan bi haber yok.Rom kaynağınız neresi acaba ?Stabil olduğuna nasıl karar verdiniz?Ayrıca flash desteğide yok bu romun henüz bildiğim kadarıyla

.
  3. turab
        Like  

.

User deleted

Rom gayet güzel ve kullanışlı iki gündür kullanıyorum gözüme bişey carpmadı elinize saglık güzel paylaşım....

Saygılar.....

.
  4. corst21
        Like  

.

User deleted

neden gapps ı kuruyoruz

.
  5. turab
        Like  

.

User deleted

gapps google play uygulaması kardeşim... üzerine ekstra kuruluyor...

.
  6. realastala
        Like  

.

User deleted

Modu yukledim ama nedense sim kartı gormuyor.Mobil ag algilanamadi gibi yazi yazıyor arama yapmaya kalktıgımda nedendir

.
  7. realastala
        Like  

.

User deleted

Bu kadar ilgisiz alakasız ne zaman oldunuz siz forum modları ve yoneticileri,Başlangıçda herşey güzeldi burada ne zaman yıkıldınız

.
  8. Burak™
        Like  

.

User deleted

Biz MotoModTR yöneticileri olarak herzaman bir aradayız.Benim ve birkaç arkadaşımın okulu başladı bu yüzden forumda olamıyoruz.Site sahibi ve yardımcı admin'inde işleri güçleri var zaten.

Eskisi gibi 7/24 forumda olamıyoruz, özür dileriz.

.
  9. onurrum
        Like  

.

User deleted

bunu defy plus icin kullanamiyoruz degil mi ?

.
  10. ases
        Like  

.

User deleted

:thumb_yello.gif: eline sağlık dostum yeni kullanıcıyım ne zamandır böyle bişey arıyodum yalnız bu işlere çok uzaktım senin rom la ekrem ustanın detaylı anlatımıyla mükemmel oldu yeşil lens kullanıcısıyım herşey normal çalışıyo hızlı ve öfkeli oldu makina ellerinize emeğinize sağlık

.
  11. precessor
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Recevery moduna geçemiyorum. üçgen ve android resmi geliyor sağ alt köşeye tıklıyorum içeri giremiyorum. Bundan sonrası yok. rootladım Cwm, romtoolbox kurdum onların üstünden yüklemeye çalıştım yükleme yaparken hata verip restart atıyor. Rds ile denedim olmadı. Bunu yükleyebilmek için yardımlarınızı bekliyorum. Şuanki sürüm 2.2
    Teşekkürler.

Gezinirken bunu buldum :) sağ alt köşeye değil kısma+aöma tuşuna basmak gerekiyormuş:)
    ------------------------------------------
    Hocam şimdi telefonu kapat.Ses kısma tuşuna basılı tut hiç bırakma ve power tuşuna bas motorola simgesi geldikten sonra ÜçgenAndroid simgesi ekrana gelene kadar bekle, o simge gelince Seskısma+Sesaçma yap.Wipe data factory reset & wipe cache partition yap sonra cihazı resetle.Sorun falan yok artık boot eder açar telefon.

--------------------------------------------
    Bunuda yapıyorum sdcardı seçip yüklerken hata verip yine başa dönüyor. bu rpmu kurmak için altyapınıın ne olması gerekiyor. Bilen arkadaşlar detaylı olarak yazarlarsa memnun olurum.

Edited by precessor - 24/11/2012, 06:18

.
  12. precessor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (realastala @ 23/9/2012, 12:09) 
    Modu yukledim ama nedense sim kartı gormuyor.Mobil ag algilanamadi gibi yazi yazıyor arama yapmaya kalktıgımda nedendir

Evet Arkadaşlar romu sonunda kurdum şimdi de şebeke yok. Bunu nasıl çözebilirim? Yardıma ihtiyacım var.

.
  13. precessor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (precessor @ 24/11/2012, 11:16) 
    QUOTE (realastala @ 23/9/2012, 12:09) 

Evet Arkadaşlar romu sonunda kurdum şimdi de şebeke yok. Bunu nasıl çözebilirim? Yardıma ihtiyacım var.

Sorunu yine çözdüm burayada uzun uzun yazacaktım ama forum hep url hatası verdi. Bir türlü post edemedim.O kadarda uğraşmıştım :bash.gif:
    Sorunun çözümü bu şekilde.
    -------------------------------------------------

have found out the issue....

reason: update from CM7 Gingerbread 2.3.7 fails.

solution:

1. flash base froyo 2.2 with RSDlite (Motorola)

2. then root with SuperOne click

3. install 2nd init apk

4. and then the CM9 zip as described here..

---------------------------------------------------

Bu şekilde sorunu olan arkadaşlar stock rom froyo 2.2 yi rds ile flaşlayıp root ettikten sonra ://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1756234 bu adresteki gibi gerekli işlemleri yaptığında sorunları çözülecektir.
    :thumb_yello.gif:

.
  14. emn_kty
        Like  

.

User deleted

öncelikle paylaşım için teşekküeler. bu romu az önce yükledim fakat bir sorunum var, telefonum kulaklıkları görmüyor bu yüzden de fm radyo çalışmıyor ayrıca play store'dan app indiremiyorum ''sunucu hatası'' diye bir uyarı veriyor. kısacası ben bu romu silip tekrar froyo'ya dönmek istiyorum lütfen yardım edin.

.
  15. ekrem
        Like  

.

User deleted

telefonuna gingerbread yada ust versiyonlarini rsd ile flaslamadiysan froyo romlara dönebilirsin fakat froyo romu hic tavsiye etmem cunku motorola defy, froyo romla resmen bayiliyor ve kasmalar mevcut.Burdaki özel romlarda arkadaslar yuklemis sorun yasamamis kulakliklar derken kulakliga ses mi gelmiyor anlamadim.baska romlari deneyebilirsin.stabil romlar mevcut forumda.cyanogenmod 7.2 deneyebilirsin mesela.

.
71 replies since 2/8/2012, 08:59   4539 views
  Share  
.