Milestone hala alınabilir bir cihaz mı?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Madem 2.el'e giriyorsun neden 470 liraya milestone alıyorsun ki kardeşim ? DEFY almalısın tam bütçene göre. Modlanabilir ve potansiyeli olan sağlam bir cihaz.

.
  2. sandalye
        Like  

.

User deleted

Yanında ekstra olarak verdikleri işime geldi. Ekstra batarya, masaüstü istsayonu vs ıvır zıvır.

Milestone rahat işimi görecek cihaz. Defy aradım ancak bulamadım. Aldığım arkadaş Motorola teknis servisi çıktı zaten. Telefona Cm7 yüklemiş.

Bu sene telefonla pek uğraşamam. Malum YGS/LYS ümüğümüzü sıkacaklar :P O yüzden çokda önemli değil. Şimdilik işimi görsün yeter. Ekstra işlemlerim için zaten netbook'um var. 2 kg bile değil. İstediğim gibi taşıyorum.

Özetle: Pişman değilim :) Telefon benim için önemli bir cihaz değil. İşimi görsün, arayıp konuştursun, mesaj atsın, internete girsin yeter.

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hayırlı olsun kardeşim, milestone güzel cihaz.

.
  4. sandalye
        Like  

.

User deleted

Sağol Sinan abi.

Bundan sonra sorunsuz kullanmam için ne yapmam gerekir? Gerçi telefon zaten modlanmış :) Özellikle ses kalitesi yönünden CX300'ün hakkını verecek kullanışlı bir media player programı bulmam lazım. Flac desteği olursa iyi olur :shifty:

.
  5. Burak™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 22/8/2012, 16:37) 
    Madem 2.el'e giriyorsun neden 470 liraya milestone alıyorsun ki kardeşim ? DEFY almalısın tam bütçene göre. Modlanabilir ve potansiyeli olan sağlam bir cihaz.

Kesinlikle katılıyorum.

Bu arada MILESTONE hayırlı olsun :)

.
  6. ekrem
        Like  

.

User deleted

Hayirli olsun kardes gule gule kullan allah zeval vermesin telefonuna :)

.
  7. sandalye
        Like  

.

User deleted

Telefon geldi.

Yanında verilen 2200 mAh pili takınca pil göstergesi soru işareti şeklinde oluyor sorun nerede acaba?

Milestone'u sevdim sayılır. Daha tam alışamadım ama :)

Not: Telefonu aldığım elemana sordum sağolsun aradı geri. Orjinal batarya dışında sadece % olarak gösteriyormuş.

Edited by sandalye - 23/8/2012, 21:50

.
21 replies since 20/8/2012, 13:00   261 views
  Share  
.