[ORJİNAL ICS FİNAL] RAZR XT910 : 672.180.41.XT910.Retail.en.EU

« Older   Newer »

Share  
.
  1. musti95
        Like  

.

User deleted

Hocam çok teşekkürler.Almanyadan gelen cihazımda(motorola razr maxx a sahibim) eu.33 sürümüm vardı.Sizin sayenizde .41 e yükselttik ve root ettik.Teşekkürler paylaşım için.Ayrıca custom rom için izlememiz gereken bir rehber olursa çok iyi olur :)

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hayırlı olsun musti95 kardeşim, foruma hoşgeldin. O da olacak yakındır. ;)

.
  3. ayhani
        Like  

.

User deleted

Teşekkür ederim paylaşım için, sorunsuz şekilde ICS e yükselttim cihazımı, etkin wireless bağlantısına bugün ulaşabildim ancak, RAZR gerçekten kullanması keyifli bir telefon, ICS ile daha da güzel oldu diyebilirim. Sim kart yuvasını da hallettik mi tadından yenmez :).

.
  4. musti95
        Like  

.

User deleted

Bugün xda da custom recovery konularına baktım CWM yi kimse önermemiş.Bootmenu manager in daha sağlıklı olduğunu belirtmişler.Ancak bootmenu manager bana karışık geldi Fastboot vs gibi bazı şeylerin yedeklerini alıp weptop sürümünü değiştiriyoruz sanki :D Çok karışık geldi gözüm yemedi.Bilen üstadlar varsa sabırsızlıkla bekliyorum

.
  5. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Acaba almanya ıcs romundan bir farkı varmı bu romun.

.
  6. Burak™
        Like  

.

User deleted

Usta sana yüklediğimiz almanya ICS sızma rom'du. Bu FINAL sürüm. :) Tabiiki köklü değişiklikler olmuştur :D

.
  7. chevanton
        Like  

.

User deleted

Ben de final sürümünü yüklemiş bulunmaktayım çok teşekkürler Sinan abi :)

.
  8. y.alper
        Like  

.

User deleted

Ben bunu razr max e yükleyebilirmiyim acaba.bugün bir razr aldım normal diye sattı arkadaş bende normal diye aldım cihaz razr max çıktı.onuda kalınlığından anladım.yoksa herşeyi aynı.
    cihaz bilgileri

sistem sürümü: 65.1.40.xt910.MERetail.en.06
    model no: xt910
    android sürümü : 2.3.6
    ana bant sürümü: U_03.1c.91p
    vebtop sürümü: wt-2.0.0-139
    çekirdek sürümü: 2.6.35.7-g8abf869a24124@...
    ap flex sürümü: GAS_ASIA_USASPDRRTUAE_P011
    GAS_ASIA_USASPDRRTUAE_A012
    derleme numarası: 6.5.1-167-spd-ird-40
    yapı tarihi: mon feb 6 21:28:36 IST2012

hepsini tek tek yazdımki anlayan arkadaşlarımız daha kolay yönlendirir diye.ben razr max zannediyorum cihazımı görsel olarak aynı.bilgileride bunlar.ben bu cihaza bu ICS romunu kurarsam sıkıntı olurmu cihaza...yada genel ifadeyle motorola razr romu motorola razr max e kuruluyrmu?
    şimdiden teşekkürler...

cihazın kendisinde sistem güncellemesi yok diyor.motocast kurdum ondada aynı...ek bilgi olarak yazayım dedim:)))

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Y.alper,

Cihazın hayırlı olsun. Normal razr'da kulaklık çevresindeki motorola logosu gümüş renktir, maxx 'da ise siyah renk. Soru'nun cevabına gelince, MAXX ile XT910 rom'ları tam uyumludur. 2 cihaz arasında batarya dışında en ufak bir fark yok.

.
  10. y.alper
        Like  

.

User deleted

Saolasın Semseddin hocam.Bu forumun hızına hayranım.Zaten bu forum olmasa motorola almazdım valla:))Harikasınız.

Evet siyah üstüne beyaz motorola logosu herhalde benim cihaz max.

O zaman bende yüklüyorum bu romu . birde razr için root vs gibi tweak ve işlemleri bu cihazdada aynen yapabilirim değilmi?

Tekrardan çok teşekkür ederim...

.
  11. chevanton
        Like  

.

User deleted

QUOTE (y.alper @ 1/9/2012, 18:24) 
    Saolasın Semseddin hocam.Bu forumun hızına hayranım.Zaten bu forum olmasa motorola almazdım valla:))Harikasınız.

Evet siyah üstüne beyaz motorola logosu herhalde benim cihaz max.

O zaman bende yüklüyorum bu romu . birde razr için root vs gibi tweak ve işlemleri bu cihazdada aynen yapabilirim değilmi?

Tekrardan çok teşekkür ederim...

İlginç bir durum razr almanız ama telefonun razr maxx çıkması :) .Sakıncası yoksa ne kadara aldınız sorabilir miyim :D

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Alper fotoğrafını çek görelim cihazını maxx mı razr mı ? Razr'a razr, Maxx'a maxx diyelim. :D

.
  13. y.alper
        Like  

.

User deleted

ckjn6
    ckjwp
    ckjsk

Koydum Semseddin hocam bakalim razr mi max mi karar verelim:)))

.
  14. chevanton
        Like  

.

User deleted

Razr maxx :thumb_yello.gif:

.
  15. necmettin
        Like  

.

User deleted

Değerli arkadaşlar
    Ben de yükledim sonunda. Bir sorum var gb de görev yöneticisi vardı ics de yok o programı nasıl bulabilirim?

.
274 replies since 24/8/2012, 23:11   18542 views
  Share  
.