[ORJİNAL ICS FİNAL] RAZR XT910 : 672.180.41.XT910.Retail.en.EU

« Older   Newer »

Share  
.
  1. anadolu83
        Like  

.

User deleted

iyi günler. elimde bir adet orjinal yazilimli iken düşüp ekrani kirilan xt910 var. ekran alip factory cable ile actigimda cihaz ilk M logosunda kaliyor. fastboot menuye girebiliyorum. recovery e giremiyorum. rsd lite ile cihazi PC de gorebiliyorum. bahsedilen stock rom u pc ye indirdim. fakat flashlamadan önce ögrenmek istedigim bir sey var. cid silinmesinden bahsedilmis. bu telefonun herhangi bir yedegi yok. bu sekilde bir flashlama yaparsam cid silinecek mi ? silinecekse flashlamadan önce cid yedegi alinabilirmi bu şekilde iken ? yardimlarinizi bekliyorum. tesekkurler.

.
  2. anadolu83
        Like  

.

User deleted

herhangi bir cevap gelmedi. araştrımalarıma rağmen bir şey bulamadım. buna rağmen flashlamayı yaptım . M logosu normal görünüyor. fastboot menu normal görünüyor. flashtan sonra M logosunu geçiyor telefon fakat gelen ekranda karıncalar maç yapıyor. rengarenk noktalar ekranı kaplıyor. buna yapılabilecek bir şey var mıdır ? donanımsal görünyor ama yinede tam bilmiyorum.

.
  3. carmelo9
        Like  

.

User deleted

http://forum.donanimhaber.com/m_73166471/tm.htm

Bu konuya baktın mı.

Burada ayrıntılı bir şekilde yazıyor.

.
  4. anadolu83
        Like  

.

User deleted

evet rom kurma ile ilgili okumuştum. şu an romu kurduktan sonra M logosunu geçiyor telefon açılıyor, titriyor fakat M logosundan sonra ekran eski tüplü tv lerin kanal olmadığı zamanki karıncalı görüntüsü var ya aynı onun gibi geliyor tek farkı bunda siyah beyazın yanında diğer renkteki karıncalarında olması :)

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Anadolu83, bahsettiğin durum donanımsal bir arızayı işaret ediyor. XT910'da yazılımdan dolayı karıncalanmış ekran hiç görmedim.

.
274 replies since 24/8/2012, 23:11   18542 views
  Share  
.