[ATRIX ROM] Laytveyit v4 DeBlur

bu sefer açıklaması bol /system 129.3 mb free

« Older   Newer »

Share  
.
  1. themodest
        Like  

.

User deleted

Harika bi rom, sade, hafif ve hızlı.
    Pil konusunda çok verimli olduğu için üstüne MRom GB kernel kullanmak istiyorum ama wifi da sorun var.
    XDA'da mmontuori çözüm olarak şunları yazmış ama teminal emülatörde hata verdi ben de acemisiyim, bir de siz göz atabilirmisini?

I have fixed the Wi-Fi issue for GB kernel, please re-download it or follow the following steps to fix it:

please type as root "mount -o rw,remount /system"
    then "cp /system/lib/modules/dhd.ko /system/lib/dhd.ko"
    then "sync; sync; sync; reboot"

.
  2. foz54
        Like  

.

User deleted

dostum faux 1ghz kernel kullan batarya tasarrufu için setcpu ile screenof profilinde powersave modunda çalıştır farkı gör ;)
    mrom kernelini denedim tam bir fiyasko cm7 kernelden tek farkı powersave modu varsayılan. bu yüzden şarj uzun gidiyor zaten

.
  3. themodest
        Like  

.

User deleted

Bilgiler için teşekkür ederim. Clemsyn'in pil tasarrufu için 1.0GHZ olanını hiç denediniz mi?

Birde bir sorunum var belki siz yardımcı olabilirsiniz, soft brick olduğunda telefona RSD Lite ile ATT v2.3.6 (4.5.141) rom flashladım, ardından unlock_v4.2 ile bootloarder unlock ve ardından root+recovery kurulumu yaptım.

Şimdi sadece Blur romları kurabiliyorum cyanogen modlardan hiçbirini kuramadım,(neutrino v2.9, epinter'ın cm10'unu ve MRom denedim.) Sanırım kaçırdığım bir püf noktası var, acemilik işte :)

.
  4. blttalas
        Like  

.

User deleted

her zaman mrom kerneli tavsiye ederim

Edited by blttalas - 16/10/2012, 17:01

.
  5. themodest
        Like  

.

User deleted

Clemsyn ATT 1.5ghz rom indirip, setcpu ile 912Mhz'ye ve daha sonra 608Mhz'ye sınırladım ancak setcpu sanki hükmedemiyor oc ayarlarına. Ya da ben birşeyi yanlış yapıyorum. Clemsyn ile benchmarklar gerçekten yüksek çıkıyor ancak çok da ısınıyor. Yaklaşık 80 dereceye çıktı CPU stress testi yaparken.

Sanırım SetCpu ile birlikte frekans ve voltaj listesi kullanmam gerekiyor.

Blttalas, Laytveyit rom'unuzu günlük olarak kullanmaya karar verdim, rom ve xperia launcher'ın hafif ve basit oluşuna bayıldım. Laytveyit üzerinde MRom'u denemek istiyorum ancak wifi çalışmıyor. Siz başarabildiniz mi? Terminal emülatörde o komutlar işime yaramadı.

Edited by themodest - 7/10/2012, 15:15

.
  6. selduman
        Like  

.

User deleted

100mb boyutu var romun. webtop içinde yok mu ki bunun?

cm romlarda webtop yok, cm yüklendiğinde webtop siliniyor olsa gerek.
    webtop'suz cm romlardan sonra bunu yüklersek webtop çalışmaz diye düşünüyorum.

webtop ve romu ayrı ayrı cwr ile yüklemek lazım sanırım. hangisini ilk yüklemeli?

Edited by selduman - 15/10/2012, 04:14

.
  7. blttalas
        Like  

.

User deleted

webtop icinde yok ama yuklenebiliyor once Br webtoplu rom yukle sonra laytveyiti yukle gor

.
  8. beefytr
        Like  

.

User deleted

14 yaşında kemik motocu :)
    helal olsun sana koçum :)
    sınavlarında bol şans, inşallah Allah gönlüne göre verir :)

.
  9. selduman
        Like  

.

User deleted

Adam geleceğin yıldızı. Annen babana bu sayfaları göster ki biz sana kefil olalım. Kariyerini bu yönde geliştir derim. Okul SBS lise çok önemli tabii ki onları es geçemden bilgisayar dünyasında yazılımcı mı olursun artık ne olursan ol, annen baban karşı da çıakrsa buraları göster onları ikna et. Senin geleceğin buralar, bilgisayar, mobil cihazlar. Ekmeğini de buradan çıkartırsın 20li yaşlara gelince.

Annenlere söyle yasak da koymasınlar. kısıtlama getirsinler sadece. günde yarım saat forum 2 saat yazılım-oyun bilgisayar 2 saat ders. haftada 4 5 saat özel hayat gibi.

kontrolü bıraksınlar demiyorum ama senin foruma internete girişini yasaklarlarsa sana yazık ederler. Senin ekmeğin bu olacak belli.

.
  10. beefytr
        Like  

.

User deleted

okul çok önemli, boşlamaya gelmez...
    hem okulunu idare et, hem de zevk için buralara takıl...
    nasılsa çok boş vaktin olur :)

.
  11. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

o iş her zaman yatar zaten.bi sure sonra bulut patlama evresine gelir.ve o pc açılır.açılmalı da.Sınav için android olunmaz *-*

Android'ci olun, android olmayın!

.
  12. blttalas
        Like  

.

User deleted

bayramda yasak yok tekrar rom yapacagim gb laytveyit v5 ve ics li bir rom cikaracagim

babam okuyor bunlari ama annem bisi anlamiyor

bayrama kadar atrixe babam el koydu

arada bir izin veriyor ama rom yapamiyorum ve kendi bilgisayarimda oyun oldugu icin
    babaminkini kullaniyorum

internete ipadle giriyom ona kizmiyorlar (not babam ipadi aldiginda aglamistim niye android almadin diye)

.
  13. delimiyimben
        Like  

.

User deleted

:) haha son cümlene gülümsedim valla.

.
  14. selduman
        Like  

.

User deleted

QUOTE (blttalas @ 16/10/2012, 16:00) 
    bayramda yasak yok tekrar rom yapacagim gb laytveyit v5 ve ics li bir rom cikaracagim

babam okuyor bunlari ama annem bisi anlamiyor

bayrama kadar atrixe babam el koydu

arada bir izin veriyor ama rom yapamiyorum ve kendi bilgisayarimda oyun oldugu icin
    babaminkini kullaniyorum

internete ipadle giriyom ona kizmiyorlar (not babam ipadi aldiginda aglamistim niye android almadin diye)

Klavye daha görsel bir klavye ile değişebilir. webtop ile ilgili programlar menüde görünse daha iyi olur sanki.
    parmak izini gezinme için kullanabilme olsa iyi olurmuş.

.
  15. Berkinster
        Like  

.

User deleted

bu romu deneyim dedim gerçekten çok hızlı bir rom.
    2 sorunum var bir tanesi; sim card'dan telefona kontaklarını import etmeye çalıştığında (contacts storage) "com.motorola.contacts" uyarısını verip kapanıyor.
    2. sorun ise 3g / 2g bağlantı görmesine rağmen nwtw bağlanmıyor.

.
43 replies since 5/9/2012, 12:56   6314 views
  Share  
.