[ATRIX ROM] Laytveyit v4 DeBlur

bu sefer açıklaması bol /system 129.3 mb free

« Older   Newer »

Share  
.
  1. sagamor
        Like  

.

User deleted

bu arada adrenaline boost ne işe yarıyor? yeni terimlerde ve özelliklerde cahil kalıyorum

.
  2. cingibi
        Like  

.

User deleted

merhaba sanırım güncel versiyon çıkmış http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1791167
    bu romda webtop varmıdır acaba

.
  3. sagamor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cingibi @ 17/11/2012, 23:56) 
    merhaba sanırım güncel versiyon çıkmış http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1791167
    bu romda webtop varmıdır acaba

ben geçen gün laytveyt 5 pre-releaseyi kurdum. cihaz muhteşem performanslı çalışıyor. pil ömrü 10 numara. notactrix'de bazı oyunlar sorun oluyodu, bunda hiç bi sıkıntı yok. sadece kamera ara sıra açılmama hatası verdi ama sonra düzeld. bulut harika bi rom yapmış. elleri dert görmesin.

.
  4. helim
        Like  

.

User deleted

YA KARDEŞ BU ROMU HANGİ MODELLERDE KULLANABİLİRİZ ????

.
  5. myd0n0se
        Like  

.

User deleted

Kardesim romun cok guzel fakat su sorununa care bulamadinmi sim karttan kisileri alinca contactprovider.apk de sorun oldugunu soyluyor bir kac kiisi daha sormus aama yapamadin sanirim? acil yardimini bekliyorm

.
  6. blttalas
        Like  

.

User deleted

tamam buraya link atcam takip et onu system/appe atcan permissionslari ayarlican

buyur www.mediafire.com/download.php?nv583nkw7n5m37u

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Konu laytveyit v4 anakonuya taşındı. Soru V5 ile ilgili olsada yerinde sormak lazım. <_<

.
  8. myd0n0se
        Like  

.

User deleted

peki k.bakmayin semseddin bey . birde bulut kardesim bu romda son bir sorun su telefon sessiz modda gelen mesajlarda fln titremiyor ...

.
  9. blttalas
        Like  

.

User deleted

ayarlarda titresimi her zaman yapin

.
  10.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Mesajlarda, mesaj bildiriminde de titreşimi açın.

.
  11. myd0n0se
        Like  

.

User deleted

tesekkur ederim romunda suana kadar hic bir reset atma sorunuyla karsilasmdm super rom ve qhd tr klavyede yukledim tadindan yenmiio :) tesekkur ederim . isteyene qhd tr klavyeyi upload edebilirim . permissionlarini ayarlayip app ye atacaklar .

.
  12. B23Guven
        Like  

.

User deleted

Son sürümünü de upload ederseniz. xda da baktım ama parça parça anlamadım flashable zipler falan

.
  13. sanaldi
        Like  

.

User deleted

Bu rom görsellikte bir numara. Batarya performansı süper fakat ben wifi tethering i çalıştıramadım. Sorun bi bende mi acaba?

.
  14. Mert38
        Like  

.

User deleted

Bulut şu romlara Uyku Modunu nasıl ekliyorsun ? libleri apksı falan nerde acaba bi aydınlatırmısın beni ?

.
43 replies since 5/9/2012, 12:56   6314 views
  Share  
.