Acill yardim

Acill yardim

« Older   Newer »

Share  
.
  1. bjkboy
        Like  

.

User deleted

intl-fix-try1.sbf dosyayi flashladim ram 250ye dustu bu sorunu nasil hallederim bi yardim edin lutfen fabrika ayarina yukledim gine ayni

BELL - ORANGE - T-MOBILE VE DİĞER OLYEM ATRIX ME860 CİHAZLAR İÇİN BOOTLOADER UNLOCK !
    Herhangi bir sorun yada brick durumunda, mesuliyet sizindir.

BELL-ORANGE-T-MOBILE ve diğer Avrupa OLYEM ME860 Atrix'ler için bootloader unlock dosyasıdır. Bootloader unlock ettiğinizde istediğiniz cwm formatındaki rom'u cihazınıza kurabilirsiniz. Bootloader unlock ettikten sonra cihazınıza SBF flashlamayın.

Başlamadan önce, motorola usb sürücüleri ve rsd lite güncel sürümü yüklü olmalıdır.

1- Dosyayı indirin ve intl-fix-try1.sbf isimli dosyayı RSD Lite ile flashlayın.
    2- Fastboot dosyasını indirin ve içeriğini C:\fastboot içine atın.
    3- Windows'dan ÇALIŞTIR 'a girin ve cmd yazıp enterlayın.
    4- cd c:\fastboot yazıp enterlayın. Artık c:\fastboot içerisindesiniz.
    5- Cihazı kapatın ve ses kısma tuşuna basılı tutup, power 'a basın. Ekranda fastboot yazısını görünce, elinizi tuşlardan çekin ve SES AÇMA tuşuna basın, böylece cihazınız fastboot modunda açılacaktır. PC 'ye bağlayın. Birkaç sürücü bulup yükleyecektir.
    6- Komut satırına geri gelin ve fastboot oem unlock yazıp enterlayın. 16 Haneli UID numarası verecektir, not edin.
    7- fastboot oem unlock 16hanelinumaranız yazıp enterlayın. Cihazın bootloader'ı unlock edilecek. İşlem tamamdır.
    8- Ardından ilk postta anlatıldığı gibi güncel bir recovery'i fastboot ile flashlayın.
    9- Yeni flashladığınız custom recovery'den istediğiniz CWM formatındaki rom'u ( *.zip ) flashlayabilirsiniz.

Kolay gelsin.

.
  2. seanun
        Like  

.

User deleted

ramfix flaşlayın düzelecektir.

.
  3. bjkboy
        Like  

.

User deleted

arastirdim fakat ben root bile edemedim root etmedende olmuyomus nasil yapicam?

.
  4. seanun
        Like  

.

User deleted

root için şu programı kullanın: unlockroot.com

.
  5. bjkboy
        Like  

.

User deleted

Sorunu çözdüm teşekkür ederim root ettim sonra flashladım ramfix'i