[ÖNEMLİ] DROID RAZR XT912 ROMLARI İÇİN GSM PATCH

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Motorola-Droid-RAZR

RAZR XT910 sahibi arkadaşlar selam,

XT910'a resmi ics'den sonra gelen en güzel paylaşım olduğunu düşündüğüm GSM yaması sayesinde artık XT910 cihazlarımızda XT912 rom'larını kolayca yükleyip kullanabiliriz. En güzel tarafı herhangi bir uyumsuzluk yada sorun çıkarmadan cihazı DROID RAZR gibi kullanabilirsiniz. XT912 custom romları'nın bizim XT910 custom rom'lara göre

ARTILARI

* Kullanılan sistem versiyonu daha yeni ve cilalanmış official yazılım üzerine kurulu.
    * Daha çok ve stabil modifikasyonlar barındırıyor.
    * Batarya sarfiyatı daha dengeli ve iyi.

EKSİLERİ

* %100 Türkçe dil desteği yok fakat Marketten indirilebilecek LOCALE SELECT programıyla hatırı sayılır derecede Türkçeleşiyor.

Denediğim rom'lar arasında Simplex ve Flicks var. ikiside düzgün sorunsuz ve güzel çalıştı. Droidrzr.com adresinde birçok kaliteli rom bulunuyor. Beğendiklerimi deneyip sizlerle de paylaşacağım. GSM PATCH kullanmak çok basit.

* Öncelikle cihazınız root'lu olmalı.
    * Bootmenu manager yüklü ise kaldırıp cihazı yeniden başlatın.
    * Safestrap 3 yükleyin ve Safestrap 3 başlatıp ROM Slot 1, istediğiniz boyutta oluşturun 1,2 yada 3 gb. Bu alan program yükleme alanınız olacaktır.
    * Beğendiğiniz XT912 rom'unu flashlayın.
    * Üstüne kullandığınız rom ile uyumlu GSM PATCH'i flashlayın ve cihazı yeniden başlatın.

Hepsi bu kadar basit ve zahmetsiz, XT910 cihazınıza can ve kan verecek XT912 romlarını denemeyi ihmal etmeyin derim. Kolay gelsin.

ECLIPSE V 1.2 GSM PATCH ( XT912 Motorola ICS temelli tüm romlarla uyumlu yama (artic hd, droid hd, filck,simplex vs gibi romlarla uyumlu)
    JEYKLL CM9 GSM PATCH CM9 uyumlu yama.
    BLACK WIDOW GSM PATCH
    BLACK WIDOW AOKP MILESTONE 6 GSM PATCH

Edited by Semseddin - 18/11/2012, 00:34

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eklemeler yapıldı.

.
  3. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Konuyu ön taraflara taşırsanız daha iyi olur.

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Sticky yapılmıştır.

İyi forumlar,
    Burak.

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Sinan abi verdiğin 4 linkteki romların gsm patchi dışında diğer custom romların üstüne flashlasak sorun olur mu? veya diğerleri için napılabilir?

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Olabilir, bu patch denilen şeyler aslında build.prop editlemelerinden başka birşey değil. Mevcut rom'unda yapılmış build.prop editlemelerini bu "patch"leri flashlayıp değiştiriyorsun, mecburen rom yazarının modladığı satırlar yerine standart satırlar geliyor.

Konu içeriğini güncellemem gerek.

.
  7. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Anladım. Biraz önce paylaştığım AOKP Romun XT912 Romu olduğunu fark ettim. O yüzden sordum. Peki o custom romlar için ne yapılabilir? deneyemicez o zaman bu demek mi oluyor? :)

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

CM tabanlı rom'lar için gsm-patch yok. Direk Gsm sürümünü flashlayabilirsin aokp'un.

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

BLACK WIDOW AOKP MILESTONE 6 GSM PATCH yani şu patch'i paylaştığım aokp rom üstüne flashlayabilir miyim?

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Üst konu olmaktan çıkartıyorum, çoğu kişi için elzem değil.

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Sordugum cogu sorunun cevabini alamiyorum ozel bi sebebi mi var?

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Ne sorusu sordun da cevapsız kaldı kardeşim, paranoya mı var ? Bu sorduğun şeyi sorudan adletmedim.

.
  13. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Millet ne saçma sorular soruyor onlara cevap veriyosun da benim sordugum soru mu kıyrıtırık oluyor? Sorduğum soruyu senden başka forumda bilebilecek biri var mı? Olsaydı ona sorardım zaten. Buraya yazıyorum bu yazdığım da bundan sonra son sorumdur. Eyvallah Sinan Abi.

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kimsenin yazdığına cevap vermek zorunda olmadığım gibi sana da cevap vermeyebilirim, sorunu beğenmeyebilirim. Milletinde seninde saçma sorunlarından ve sorularından bıkmak en doğal hakkım. Kendine gel, Mert Doğan. Bana hesap sorma hakkını sana kim veriyor ? Cevap alamadığın her soruya paranoya yapacaksan hiç soru sorma daha iyi !

.
13 replies since 14/11/2012, 11:02   561 views
  Share  
.