[ROM] AOKP Stock Jelly Bean

Android 4.1.2

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Merhaba. Romu biraz önce yükledim CM10'dan falan hızlı. Kamera ve video çalışıyor. Romu yüklemeden önce sim kartınızda pin kodu varsa kaldırın.

Android sürümü 4.1.2

ROM : İndir
    GAPPS : İndir

Yükleme işlemi : Romu SD karta atın. Bootmenu Manager ile Custom Recovery'e gidin. Wipe factory reset/ cache/ dalvic yapın. İnstall Zip a package'den Romu bulup yükleyin. Ardından Gapps'ı yükleyip reboot edin.

Rom resimlerini birazdan ekleyeceğim.

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Usta alıntı yaptıgın yere bi bakarmısın Safestrap ile uyumlumu acaba?

.
  3. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Rom XT912 romu burak sen yükleyebilirsin. GSM Patch olmadığı için şebeke yok bende. Hayır bootmenu ile yükleniyor.

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Tamam o zaman. Indirmeye başladım bile. :)

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Rom çok iyi. Sabahtan beri CM10 Arıyorum ama yok. CM10'un sadece HD-Video çekmiyor. Bulabilirsen sende aklında olsun :) XDA Linki

.
  6. onurrum
        Like  

.

User deleted

Yükleme hakkinda daha detayli bilgi verirmisin (Semseddin'in ki gibi) ve yukledim ama begenmedim mesela o zaman da eski surume 4.0.4 e gecebilirmiyiz bir bilgin var mi ve sebeke problemi mi var bu rom da ???

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık kardeşim. Şahsen hataları olduğu için henüz flashlamadım, ne zaman full çalışır hale gelir, o zaman denerim.

.
  8. onurrum
        Like  

.

User deleted

Semseddin eger henüz yüklemediyse bende yüklemem :) :) ;)
    Saka bir yana tabi emegine saygi sonsuz ellrine saglik ...

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

AOKP'ta hata yok sinan abi. Kontrol ettim. Zaten XT912 Romu olduğu için hatasız olması normal. CM10u da buldum fakat Şebekede kutusu boş gözüküyor ama TURKCELL Yazısı geliyor. Data-Fix flashlayın yazmış flashladım gene değişen bir şey olmadı. İçindeki .jar dosyasını system/framework'e at demiş alternatif olarak onu da yaptım banamısın demedi. Epsilon v3'e devam..

.
  10. onurrum
        Like  

.

User deleted

Mert yani sonuc olarak sebeke problemi var bu rom un degil mi ???

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

QUOTE (onurrum @ 28/1/2013, 00:01) 
    Yükleme hakkinda daha detayli bilgi verirmisin (Semseddin'in ki gibi) ve yukledim ama begenmedim mesela o zaman da eski surume 4.0.4 e gecebilirmiyiz bir bilgin var mi ve sebeke problemi mi var bu rom da ???

Hocam cihaz XT912 ise sıkıntı yok şebekede. Yükleme olarak Bootmenu Manager ile yükleniyor. İzlenimlerime göre Rom çok hızlı, kasma takılma hiç yaşamadım. Kamera,Video gayet güzel çalışıyor. Eski Romu backup alıp bir deneyin derim. Şebekesiz de olsa Jelly Bean kullanmış oldum ve İCS'ye dönmek istemiyorum :angry:

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bombayı patlatacağım, az bekleyin. :D

.
  13. onurrum
        Like  

.

User deleted

Mert alemsin ya
    ''Şebekesiz de olsa Jelly Bean kullanmış oldum ve İCS'ye dönmek istemiyorum '' demissin ya koptum sesli güldüm resmen, Allah iyiligini versin emi :roflmao.gif:

Aman semseddin beni kan tutar :)
    Saka bir yana merak ile bekliyorum vallaha :huh:

.
  14. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Heheh güldürdüysek ne mutlu hocam :lol:

Ek bilgi olarak 2 Parmak olayına resmen aşık oldum Jelly Bean'de. Tek parmakla bildirim çubuğu, 2 ve 3 parmakla aşşağı çekince kısa yol tuşları geliyor. :wub:

.
  15. onurrum
        Like  

.

User deleted

Vallaha güldüm :lol:
    Saka bir yana ama gercekten de emegine saglik paylasimlarindan dolayi da tesekkurler

Jelly Bean'i kullanmak daha nasip olmadi ama video lar da gordugum kadari ile cok guzel bir seye benziyor, umarim en kisa zamanda bize de kullanmak nasip olur. Tabi sebekeli :)

.
20 replies since 27/1/2013, 18:40   332 views
  Share  
.