Telefonunuzda hangi ROM'u kullanıyorsunuz?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Burak™
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar,

Sahip olduğunuz Photon4G MB855 cihazınızda hangi yazılımı ve modifiyeleri kullanıyorsunuz?
    Ben Electrify 2.3.5 De-odexed ROM'unda yağmur koruması iptali, Beats Audio .jar ve .lib dosyalarını ayrıca Nebtop'u kullanıyorum.
    Cihazda 1.4 GHz Blur Kernel mevcut.

.
  2. efsaneturk
        Like  

.

User deleted

Hyrid rom kullanıyorum 13. versiyonunu kurmuştum en son ondan sonrada yenisini yükleme şansım olmadı romdan çok memnunum electrify romda türkçe dil desteği olsa onuda demek isterdim çok övmüssünüz çünki

.
  3. Burak™
        Like  

.

User deleted

Ben Photonu en son kullandığımda Electrify'e yarı Türkçe port etmiştim, sonra RAZR aldığımdan proje kapanmıştı.Bu sefer ATRIX HD'mi satıp Photon'a geri döndüm, eğer zaman bulabilirsem tekrar projeyi başlatırım ancak sadece ben değil bana yardımcı olacak kişilerde lazım. :thumb_yello.gif:

.
  4. efsaneturk
        Like  

.

User deleted

Hocam peki bu paylaştığın diğer iki romda webtop desteği varmı benim hd dock um var rom kurarken buda bi etmen benim için electirify romda destek var bildiğim kadarıyla ama

.
  5. Burak™
        Like  

.

User deleted

Malesef yok, ancak Hybrid v20 var onun paylaşımını gün içinde yapmayı düşünüyorum, şuanlık bazı işlerim mevcut Lumia920 ile uğraşmaktayım.Electrify ROM Photonun hayat yazılımıdır, bu yazılımdan başka hiç bir şey tanımıyorum. :)

.
  6. konuskan32
        Like  

.

User deleted

merhaba arkadaşlar
    2 ay önce forum kullanıcılarından mutara nikli arkadaştan telefonu satın aldım. o günden beride forumun photon sayfalarını takip etmekteyim.
    benim telefonda android 2.3.5 versiyonu, 45.4.13.MB855.sprint.en.US versiyonu kurulu. dil ingilizce. Çalışmayan hiçbir özelliği yok.
    işyerimde wifi var. wifi ,güncellemeler açık normal kullanımda şarzı 2,5 gün gidiyor. çok kurcalayınca 1,5 -2 gün arası gidiyor.
    daha önceki telefonum desire hd ye göre çom çok iyi.
    acaba telefonumdaki android versiyonu orjinal ROM mudur?

.
  7. Burak™
        Like  

.

User deleted

evet cihazda orjinal ROM var ancak bootloader'ı unlock edilmişmi bilemeyiz. :)

.
6 replies since 16/11/2012, 16:23   243 views
  Share  
.