XT910/XT912 KERNEL VE RADIO ROMLAR

« Older   Newer »

Share  
.
  1. songoqku
        Like  

.

User deleted

Cvb lütfen

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Songugku,

Hardlock olmuş xt910 'u açabilen bir yazılımsal yada donanımsal çözüm henüz malesef yok. Daha önceki konuda da dediğim gibi gönderirsen cihazını uğraşırım.

.
  3. border force
        Like  

.

User deleted

Konu içeriği bugün tekrar yenilenmiştir.

.
  4. ErgN
        Like  

.

User deleted

JB ROM'a İcs Radio romu yüklesem çalışır mı ? wifi performansı gerçekten kötü.

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Çalışır tabiki fakat JB sürümleri için en iyi radio, ota içerisinden çıkan radio rom'un kendisidir.

.
  6. ErgN
        Like  

.

User deleted

Tamam sağol sinan abi çin leak JB ile U_04.10.00R deneyeceğim.

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Çin ile 04.10.00r düzgün çalışmaz hata alırsın ama istersen dene.

.
  8. ErgN
        Like  

.

User deleted

Sorun aynı 1 diş ve full arasında gidip geliyor.

.
  9. ErgN
        Like  

.

User deleted

U_04.10.03P Baseband from new China ICS OTA. Çin leak Jb ile mükkemmel çalıştı tavsiye ederim.

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Güncelleme

China 672.300.404 fastboot dosyasıyla gelen son sürüm radio U_04.09.11P aşağıdan indirebilirsiniz.

XT910 RADIO ROM CHIINA U_04.09.11P

Edited by Semseddin - 29/11/2013, 22:52

.
  11. cenkdemir
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar çin romu üzerine arturun romunu kordum kullanıyorum v1.5. fakat sık sık şebekem kesiliyor. telefona ulaşılamıyor. radio rom vs herşeyi çin romu için flashladım. başka bir ayar mı var acaba?

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İlk postta U_04.09.11P diye bir dosya var, onu indirip ilk posttaki anlatıma göre Boot Menu Manager'dan flashlayın.

Açtığınız konu bu konu ile birleştirildi.

.
  13. anadolu83
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar xt910 a (ICS), custom romlarda mobil internet çalışmadığından dolayı kernel ve radio rom flashlamak istedim. birisi fastboot ile birisi bmm ile yükleniyor. her türlü yöntemi denememe rağmen kernel ve radio rom yükleyemiyorum. bmm ile radio rom yüklemeye çalışıyorum fakat status 7 hatası veriyor. burda, xda ve farklı sitelerde araştırdığım kadarıyla boot-script içinde cihazın ismi yanlış yazılmışdır falan diyorlar açıp baktım bahsedilen isim satırı zaten yok script te. status 7 hatasının üstünde "assert failed motorola.motoflash("/tmp/bp.img") " bu satır geliyor. çözemedim şu işleri. mobil veri bana iyi mi geldi kötü mü geldi anlayamadım. bire tearaftan farklı şeyler öğreniyorum diğer taraftan aklıma sahip çıkmaya çalışıyorum :)

.
72 replies since 18/11/2012, 00:10   4638 views
  Share  
.