Motorola Razr XT910 CM 12'den ArtMod v4.31'e dönüş

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Kerimcan Demir
        Like  

.

User deleted

Evet arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi motorola razr xt910 cihazıma cm 12 lollipop yükledim. Ancak geri artmod v4.31'e geri dönmek amacıyla google play'den boot menu manager yükledim ancak girip install dediğimde wrong bmm busy box hatası alıyorum.Bu durumda problemi nasıl çözebilirim ? İyi günler
    Şimdiden teşekkürler :)

.
  2. Kerimcan Demir
        Like  

.

User deleted

Yardım ederseniz sevinirim...

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba kerimcan, Bmm lollipop üzerinde çalışmayabilir, o yüzden orjinal retail.eu 4.1.2 fastboot dosyasını flashlayıp, cihazını root et ve ardından bmm kurup, artmod flashla. kolay gelsin.

.
  4. Kerimcan Demir
        Like  

.

User deleted

Bu konuda pek bilgiye sahip değilim neleri indirip nasıl yapmam gerektiğini yazarsanız sevinirim
    şimdiden teşekkürler...

.
  5. Kerimcan Demir
        Like  

.

User deleted

Peki benim aklıma bir şey takıldı. Ben safestrap ile miui v5 yüklemiştim ve Boot menü Manager yükleyip artmod v4.31'e geri dönmüştüm bu şekilde yapsa bir sorun ile karşılaşırmıyım ?
    Safestrap versiyonu v3.75
    Bu konuda görüşlerinizi bekliyorum.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

MIUI V5, android 4.2.2 sürümde ve bmm bu android sürümünde çalışabiliyor fakat CM12 Android 5 olduğu için BMM çalışmayacaktır. Bu yüzden cihazına rsd lite ile orjinal 4.1.2 rom'u flashlayıp, root ettikten sonra BMM kurup, Artmod'u başarıyla flashlayabilirsin. Forum'un rom paylaşımları bölümünde ARTMOD v4.3.1 konusu mevcut, nasıl yükleneceğide ayrıntısıyla yazılmış, tekrar yazmak abesle iştigal olur.

Kolay gelsin.

.
5 replies since 19/2/2015, 06:42   243 views
  Share  
.