D2G ROM YÜKLEMEYİ ÖĞRETİR MİSİNİZ ?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Tek diş sorunu cihazın az çekmesinden kaynaklı değil, bilinçli olarak verizon tarafından yapılmış bir yazılımsal hata. Aynı hatayı Droid Pro, D2G, D3 'de görmek mümkün. Çözümünü aşağıda paylaşmıştım.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49529530

Rom yükleme konusuna gelince, önce cihazını root etmelisin.Ardından recovery yüklemelisin. Son olarak yükleyeceğin rom'un talimatlarına uymalısın. Beğenmediğin yada sorunlu durumlarda Orjinal 2.3.4 sürümüne RSD Lite kullanarak cihazına kolayca yükleyebilirsin. Önemli uyarı cihazına Android 2.2 sürümlü eski orjinal rom dosyalarını kesinlikle flashlama.

Kolay gelsin.

.
  2. hasandinc.90
        Like  

.

User deleted

Sayin admin , Cihazı rot etmeyi bilmiyorum nasıl oluyor , bunun bir açıklaması mevcut mu elinizde ? Birkaç program var unrot vb gibi fakat işe yaramadı . O kadar bilgiç bir insan da değilim bu konularda ondan dolayı talimatlara uyarak root etmek istiyorum Mümkün müdür ?

.
  3. hasandinc.90
        Like  

.

User deleted

Cok gariptir ama kacgündür evimden bağlandığım WİFİ bugün bağlanamaz oldum , reset attım vs herşekili denedim giremiyorum telefonumdan , Farklı telefon deniyorum hemen giriyor lakin benim telefonum girmiyor ,hatta wifi 'mi göstermiyor fakat farklı wifi 'leri gösteriyor .Bunun sebebi romla ne olabilir fikriniz var mi acaba ?

.
17 replies since 3/12/2012, 13:35   126 views
  Share  
.