MotoModTR Droid 3 sahibi üyeler

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selamlar,

Aramızda Droid 3 sahibi var mı ? Droid4 çıkmışken ve ürün'ün fiyatı da makul seviyelere gelmişken paylaşımların ve katılımın artacağını ümit ediyorum. Aramızda varsa Droid 3 sahibi arkadaşlar, cihaz hakkında yorumlarınızı ve katılımınızı bekliyorum.

Droid 3 Does ! :B):

.
  2. nesraz
        Like  

.

User deleted

droid 3 xt862 sahibiyim. bugun itibariyle.
    önceki milestone 2 idi.

.
  3. nesraz
        Like  

.

User deleted

milestone 2 ile karsılastırınca ekran cozunurlugu cok kotu gorunuyor. cozunurlukmu dusuk..
    droid 3 ekran çözünürlüğü milestone 2 den yüksek ama ekranı net degil. milestone 2 cok net bir ekranı verdı.
    neden dir acaba. sani 320*240 ekran gbi duruyor.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba nesraz,

Aksine Droid3 'ün ekranı daha yüksek çözünürlüklü. Zamanla görüntüye alışacaksındır, Atrix'i ilk aldığımda önceki cihazım XT720 ekranı daha güzel gibi gelmişti. Aynı şey Atrix'den sonra Razr'da da başıma geldi fakat aradan 3 gün geçince iki cihazın ekran farkını anlayabildim. Droid 3'ün hayırlı olsun.

.
  5. nesraz
        Like  

.

User deleted

tesekkurler telefon icin.
    piksel orani daha cok ama sanki dusuk cozunurluklu bir telefon gibi. ms2 cok net bir goruntusu vardi.
    ayrica tavsiye edebileceginiz bir rom varmi. uzun batarya omru icin hangisi daha iyi. orjinal rom yada diger romlar.

.
  6. El Fuego
        Like  

.

User deleted

Droid3 ü ilk alanlardan biriyim herhalde :) Çok klas bir cihaz; ama her zaman kullanamıyorum. Sebebi ise; iş saatlerinde cepte taşıması zor, anında kullanım için pratik değil vs... Gerçi buna has bir sorun değil. Yıllardır dokunmatik telefon kullanıyorum, hepsinde aynı sıkıntı... V3 aldım bir tane, sefasını sürüyorum. Akılsız telefon kullanmak hiç de sanıldığı kadar kötü değilmiş ya da ben özlemişim.

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Burçin abi sen olayın farklı boyutlarındasın artık, belkide artık eskisi gibi klavye ihtiyacın kalmamıştır. :) Nesraz, uzun batarya ömrü için aşağıdaki konuya göz at, ayrıca cihazı rootladıktan sonra Titanium backup pro ile işe yaramayan ve arkada sürekli çalışan MotoBLUR ıvırzıvır'ları kapatman yardımcı olacaktır..

diyecektim ki baktım yeni konusunu bile açmışsın :)

.
  8. jazz44
        Like  

.

User deleted

Bende geçte olsa droid 3 ümüze kavuştuk.Gereksiz uygulamalarıda kaldırdık tertemiz oldu sorunsuz:)

.
  9. soneday
        Like  

.

User deleted

8 aydır sorunsuz,çiziksiz.. devam..telefonun şu 8 ayda açmadığı şey yok,sorn çıkardığı bişi yok

.
  10. pccik
        Like  

.

User deleted

Nesraz mrb droid 3 icim tavsiye edebilecegi,m rom sd 5500 ben bu romda karar kildim ve kullaniyorum

.
  11. acehigh
        Like  

.

User deleted

Beni de listeye ekleyebilirsiniz.

.
10 replies since 14/1/2012, 00:49   209 views
  Share  
.