kilit problemi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar bu gün telefonu eve braktım babam ve kardeşim telefonu denemek için baya bir desen kilidini yanlış girdiler geldiğimde benden oturum açmamı istiyordu kullanıcı adımı ve şifremi doğru yazdığım halde olmadı kabul etmedi ya google hesap şifremi sıfırladım o şifreyle de girmiyor telefon acılmıyor bir türlü :(

.
  2. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

bana kalırsa pc den google oturum açma şifreni test et eğer açmıyorsa unuttum seçeneği ile kurtarırsın telefonda her yanlış denemede süre uzatmaya kadar gidebilir.
    son çare recovery menüsüne erişip telefonu sıfırlamak yada fastboottanda komutla yapılabilir

.
  3. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

pc dende test ettim şifrede bir sıkıntı yok yalnız aklıma bir şey geldi telefonum dün kayıt dışı oldu bundan dolayı cihazda internet bağlantısı olmuyor ve google hesabını yazınca internetin olmamasından dolayı hesabı doğrulayamıyor ondan mıdır acaba

.
  4. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

olabilir wifi yi açmanın yolunu bulmalısın olmadı pc ye kablo ile bağlayıp internetini kullanım gibi bişey olursa bir ihtimal yada facrory reset kaçınılmaz

.
  5. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

yasal yolların dışına asla çıkmak istemiyorum olmadı bi pasaport bulamadım eski bi telefon vardı bende onun imesini attıracaktım telefona gittim telefoncuya ama atrix hd pasaport dışında olmaz dedi telefonu pc ye bağlayıp pc nin internetini kullanma işini hiç görmedim inan ki telefonun kini pc den kullanmayı gördümde onu malesef :) facrory reset de ne bilmiyorum yapmasınıda bilmiyorum kaldım sıkıntıya :S

.
  6. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Telefonun sarsi doku iken volume asagi ve power a basili tutarak ac cikan menuden reco ery ye gir orda wipe and factory reset yap sonrada reeboot system dedinmi ilk haline doner ve tum bilgilerin silinir benim bildigim baska yolu yok. Mail hesabini kabul etmedikce cozum bu

.
  7. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

denıyorum ama yapmama izin vermiyor ki durmadan bootloader was unlocked yazıyor sonrada telefon acılıyor :S

recovery yi seçtiğim gibi bootloader was unlocked yazıyor

.
  8. remy_
        Like  

.

User deleted

ses acma + power ile recovery moda girmiyor mu?

.
  9. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Eyvallah remy kardeşim dediğin tuşlara basınca açıldı recovery ikinizdende Allah razı olsun şimdi tek iş kaldı pasaport bulmak oda nasıl olacak bilmiyorum..

.
  10. remy_
        Like  

.

User deleted

Hac umre gibi yurtdisina ibadet icin giden bi akraban yakinin varsa rica et.. yakinin olmazsa isler uzuyor.. e devletten pasaport sahibi kaydi kendi yapabiliyor.. sadece 115 tl vergi odeniyo o kadar.. ben yaptirdim bi tanidigima 1 hafta once..

Ama isin pasaport satanlara kalirsa 170-200 tl arasi satiliyo.. ve kapis kapis gidiyo..

.
  11. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Valla kardeşim şuan da öyle bulabileceğim bir kaç kişi vardı onlarda telefon kaydı yeni yaptırmışlar pasaporta aklıma gelmiyor daha kimse mecbur imei attırma yöntemine geçmek zorunda kaldım telefoncuya gittim atrix hd ye atılmaz dedi

.
  12. remy_
        Like  

.

User deleted

Hd ye ozel bir durum degil.. atrix razr photon defy ne aklina gelirse hicbirine klon imei olmuyor.. ama atrix hd icin klon imei ihtimali var.. ama daha gerceklesmedi..

.
  13. PortaL-OF-GlorY
        Like  

.

User deleted

Hiç bilemiyorum ki çok ta fazla anladığım söylenemez her şeyi ayarladım gittim telefoncuya pasaporttan başka yöntem kesinlikle olmaz dedi telefonu alalı daha yeni oldu tam tadına varmadan kapattı btk biraz daha bekleyemedi :)

.
12 replies since 7/5/2013, 17:01   278 views
  Share  
.