Galaxy S3 Launcher Touchwiz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Lib dosyası doğru fakat SecLauncher'ın sadece apksını system/app içine atıcaksınız. :)

.
  2. damn2u
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler şimdi oldu. :) Benim gibi acemilerde sorun yaşamasın diye ilk mesaja da bu detayı eklerseniz çok yararlı olur.

.
  3. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Eklendi. :) :thumb_yello.gif:

.
  4. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

peki arkadaşlar bu ilk mesajdaki balonları nasıl yükleyeceğim tauchwize yüklemek istiyoum 3. ekranlar tarafından desteklemez diyor:(
    razr m ana ekranını yüklersem sorun yok lakin ben tauchwiz istiyorum

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Bu balonlae marketteki ring wheather clock adli uygulamadir. Razr m deki balonlar kimsede çalişmiyor :)

.
  6. damn2u
        Like  

.

User deleted

Ben yüklediğim günden bu yana Touchwiz kullanıyorum belirteyim, Motorola launcher'a göre daha seri, menüden yada uygulamalardan ana ekrana dönerken olan bir kaç saniyelik gecikme ve ikonların geç gelmesi sorunları yok, stabilite olarak Touchwiz orjinal romda en iyi tercih olur, terettüd eden arkadaşlar varsa bu yorumu referans alabilirler. :D

.
  7. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

hocam ddiğiniz gibi apk yı system/app a lib ide system/lib e atıp gerekli izinleri verdim. teli yeniden başlattım açılışta touchwizi seçtim her zaman bunu kullan olarak ayarladım. tamama basar basmaz touchwiz home has stopped hatası vermeye başladı. normal ekranı açmadan direk bu hatayı veriyor. bu sorunu nasıl halledebilirim? (kullandığım rom china leak)

.
  8. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

China Leak'de denemedim bilemiyorum malesef. İCS 'de bir problem yaşamamıştım. Başka bir China Leak kullanan arkadaşımız bu S3 Launcher'ı kullanıyorsa o cevap versin. :)

.
  9. damn2u
        Like  

.

User deleted

Acaba LG UI'de var mı ICS ve JB destekli Touchwiz tarzı kullanabileceğimiz? 4x HD çıkışı ile güncellenen LG ara yüzü epey övgü toplamıştı. :)

.
  10. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

peki bu programı nasıl kaldırabilirim. tel şu an açılmıyor. ana ekranı görmeden direk bu hatayı vermeye başlıyor telefon

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Şöyle, bildirim ekranından ayarlar'a girip, telefon hakkında'dan bir şekilde tarayıcıya bağlanman gerekiyor. Google'a girip herhangi bir launcher yazdığında ordan direk seni google play'e bağlayacak. Bağladığında bi launcher indirirsin o anda ev tuşuna basınca sana o launcherı seçip açabilirsin telefonu.

QUOTE (damn2u @ 26/2/2013, 23:33) 
    Acaba LG UI'de var mı ICS ve JB destekli Touchwiz tarzı kullanabileceğimiz? 4x HD çıkışı ile güncellenen LG ara yüzü epey övgü toplamıştı. :)

Araştırırım. :)

.
  12. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 26/2/2013, 22:54) 
    Şöyle, bildirim ekranından ayarlar'a girip, telefon hakkında'dan bir şekilde tarayıcıya bağlanman gerekiyor. Google'a girip herhangi bir launcher yazdığında ordan direk seni google play'e bağlayacak. Bağladığında bi launcher indirirsin o anda ev tuşuna basınca sana o launcherı seçip açabilirsin telefonu.

QUOTE (damn2u @ 26/2/2013, 23:33) 

Araştırırım. :)

eyv. sağol

.
  13. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

bir sorum daha olacak ilk mesajınızdaki widget ta günler türkçe gösteriliyor. widget türkçe desteği yok galiba siz nasıl ayarladınız acaba?

.
  14. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

ROM'da türkçe desteği olduğu zaman her uygulama türkçe olur. :)

.
  15. oguzpasa
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 26/2/2013, 23:34) 
    ROM'da türkçe desteği olduğu zaman her uygulama türkçe olur. :)

teşekkürler tekrar :)

.
32 replies since 29/12/2012, 21:32   1498 views
  Share  
.