XT910 GENEL SORULAR VE ÇÖZÜMLERİ ANAKONU

Cihazı yeni alan arkadaşlar, burada istediği soruyu sorabilir !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. thek54
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (dr__green @ 7/2/2014, 12:07) 
    CITAZIONE (draltus @ 7/2/2014, 08:49) 
    stock rom tabanlı 4.1.1 rootlu rom istiyorsan: ....

eğer cynanogen tabanlı 4.4.2 rootlu rom istiyorsan: ....

Mesajınızdan bu iki romun da stabil olduğu anlamını çıkarıyorum :)
    Peki root yapmak şarj süresini kısaltır mı? Öyle bir söylenti duymuştum eskiden...
    Ya da acaba bendeki kasılma problemi romla alakalı olmayabilir mi? Hard reset atsam düzelir mi acaba?..

Yedeklerinizi alip fabrika ayarlarina donmeyi deneyebilirsiniz. Root yapip stabil bir rom yuklemek istiyorsaniz genis paylasimlar forumda mevcut arama yapip oralardan da fikir edinebilirsiniz.

.
  2. serkan1
        Like  

.

User deleted

arkadaslar merhaba

sizden ricam bende xt910 var ve faceebokta durum guncellemesı yaparken hata verıyor.onun dışında uygulamalar indirdiğimde acamıyorum.bu arada wi-fi ile ilgili bir sorun yok fakat internet paketimde tarayıcıdan internete girip dolaşabiliyorum.fakat uygulamaları acamıyorum.hata verıyor.baglanmadı dıyor.mesela haber7 uygulamasını acmak ıstıyorum acmıyor.yardımcı olursanız sevinirim

.
  3. thek54
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (serkan1 @ 8/2/2014, 08:03) 
    arkadaslar merhaba

sizden ricam bende xt910 var ve faceebokta durum guncellemesı yaparken hata verıyor.onun dışında uygulamalar indirdiğimde acamıyorum.bu arada wi-fi ile ilgili bir sorun yok fakat internet paketimde tarayıcıdan internete girip dolaşabiliyorum.fakat uygulamaları acamıyorum.hata verıyor.baglanmadı dıyor.mesela haber7 uygulamasını acmak ıstıyorum acmıyor.yardımcı olursanız sevinirim

İndirdiginiz uygulamalarin android surumunuzle uyumlu olup olmadigini kontrol edin. Hata veren uygulamalari kaldirip yrniden yuklemeyi deneyin. Cihaziniz rootluysa dalvik i temizleyebilirsiniz.
    İcs kullaniyorsaniz jb a gecmeyi deneyebilirsiniz.

.
  4. maya3
        Like  

.

User deleted

Mesaj bolumune rasgele yazin tel en ust kosesinde klavye isareti cikacak. Giris yontemini secinyazar giris yontemlerini ayarla yazar. Android turkce klavye tikla. Karsina seceneklet cikar

Bununla mesaj titresimini kapatmis olursun

.
  5.     Like  

.

Acemi Modder

Group
    Member

Status
    Merhabalar. Tekrar ben :)
    Efendim, şimdi Razr Maxx'im için Atrix lapdock alıp bağlantısını uyarladım. Telefonda artmod 4.3.1 yüklü. webtop sürümü 3 olduğu için lapdock'a bağlayınca tablet arayüzü gibi görünüyor. Bense lapdock'da netbook gibi bir görüntü arıyorum. Demek istediğim, mesela ekranın üst yarısına PDF açıp alt yarısına da word belgesi açabilmek istiyorum. Bunun için system 2'ye BMM ile kurabileceğim bir rom var mı? Ya da artmod üzerinde bunu yapabileceğim apk vs. bişey mevcut mudur?
    Max blur v5.0 denedim ama flaşlarken hata verdi, AP fastboot ekranında takılıp kaldım, 4.1.2 stock rom'u RSD ile tekrar flaşlamak zorunda kaldım. Şimdi ne yapabiliriz? Any ideas??

.
439 replies since 1/1/2013, 10:56   14030 views
  Share  
.