Zombie Photon, Soft Brick'ten Kurtarma !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. czoguz
        Like  

.

User deleted

valla öyle 2.3.5'de kaldık :( tamam sıkıntı değil ama insanın ICS geçesi geliyor ..

.
  2. onemsiz
        Like  

.

User deleted

235 olmasada mecbur hibrite geri dönücez ama kurcalayamadıktan sonra olmuyo zati hala stabil çalışan ics rom yok bu saatten sonrada develop yapmazalar baksana kraitler çıktı biz hala dualdeyiz :)) ben yarın s3 alıyorum 2 yıl sabretcez garanti doldumu mod yaparız :thumb_yello.gif:

.
  3. orcunt7
        Like  

.

User deleted

o dosyaların hepsini hafıza kartına aktarmalısın sonra install recoveryi açıp telefonu bilgisayara usb ile değil prize şarj aletiyle bağladıktan snra install recovery demen gerekiyor sonrasında charge mod ve recovery mod diyerek işlemleri takip etmen gerekiyor root olduğundan emin ol markette root checker diye program var onu indir bak bi eğer rootluysa işe yaraması lazm değilsen rootlaman gerekiyor

.
  4. orcunt7
        Like  

.

User deleted

olan sorun muhtemelen bootstrap i açtığınızda ya telefonunuz şarja bağlı değil yada bilgisayara bağlı konuda da yazdığım gibi telefonunuzu şarj aleti ile prize bağladığınızdan emin olmalasınız.

.
  5. orcunt7
        Like  

.

User deleted

yani o şekilde bi yardım değil ancak buradan halletmeye çalışabiliriz. telefonunuzun 2.3.5 olarak geldiğini söylemiştiniz şöyle yapalım isterseniz şu linkteki anlatılanları bi uygulayın BL unlock olursa şayet işimiz çok kolay burada fabrika çıkışlı 2.3.4 photonlar için işe yarayan BL unlock şekli gösterilmiş
    Link ; www.motosunfire.com/2-3-5-bl/
    eğer olmazsa bu konuda ki adımları tek tek dener uygularız

.
  6. orcunt7
        Like  

.

User deleted

Ana başlıktaki mobil ağ için verdiğim link i flashlamayı denedinz mi acaba? bende aynı sorunu yaşamıştım o linkteki zip i flashladığımda düzelmişti deneyin isterseniz. Ne demek yardımımız dokunduysa ne mutlu

.
  7. orcunt7
        Like  

.

User deleted

Sprintin zip li versiyonunu yayınladım onu yüklediğinizde şebeke sorunuda eminim ki sorun ortadan kalkar..

.
  8. orcunt7
        Like  

.

User deleted

bazı romlar (rocko gibi) us cellur üzerine kurulunca stabil olarak çalışıyor.

Sprint zip ; http://www.4-shared.eu/download/3gia1BhmUQ...SUN-254-13.html

.
  9. bynihat06
        Like  

.

User deleted

bu verdiğiniz rom da olmadı yine installation aborted (bad) hatası alıyorum hep aynı hata tükçesi kurulum iptal diyo bide teli açtığımda simkartı yok simgesi çıkıyo simi takınca şebeke geliyo ama yarım saat sonra ama 15 dakka sonra şebeke gidiyo bunun çözümü ne olabilir acaba?

.
  10. orcunt7
        Like  

.

User deleted

photon radio rom olarak aratın us cellur için deneyen arkadaşların bazılarına da olmamış bu başlıta ki yorumları okursanız lmayanlar bazı linkler paylaşmıştı onları deneyebilirsinz rom yükler gibi bootstrap yardımıyla radio romları yükleyebilirsiniz

.
  11. bynihat06
        Like  

.

User deleted

orçunt gsm ağıyla ilgili radio rom bulamadım bu konudada yok google da arattım pekte bi sonuç bulamadım işim yine sana kaldı acaba bulup bi link koyarmısın bu arada us.celluların üstüne birtek hybrit locked oldu diğer romların hiçbiri olmadı locked olan başka rom yapıştırdım yine aynı hata *#*#4636#*#* yaptım telefon bilgilerinden gsm auto prl seçeneğini seçtim bi geldi daha sonra yine gitti ağ ayarları bölümünden bi seçenek var şemsettin arkaşımız yazmış onu seçtim yine bi geldi gitti bu tel yurt dışından gelmişti pasapot kayıtlı olduğunu söylediler googleden araştıdığımda kayıt dışı imei yazıyo sence bumudur sorun imei kaydedilmemiş eğer oysa başka imei yazma şansımız olabilirmi çünkü hali hazırda pasaport yok !

.
40 replies since 2/1/2013, 19:08   1392 views
  Share  
.