[ROM][Leaked Kernel] CyanogenMod 9 Unofficial 2013-01-14

Video kamera sorunsuz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ifteri61
        Like  

.

User deleted

Cm10 olanini ogleden sonra kurdum.bende calismayan hicbir fonksiyon yok.att atrix benim telefon.tek sorun leak ics oldugu gibi flash sikintisi.onun disinda ne bluetooth ne wifi nede kamerayla ilgili bir sorun yasamadim.sayet cm9 olanda bu problem yoksa onada gecebilirim.pili yeni sarj ettigim icin ancak bittikten sonra birseyler diyebilirim.bu mesajida telefondan yazdim.

.
  2. captor
        Like  

.

User deleted

rom nasıl memnun musunuz

.
  3. emre0144
        Like  

.

User deleted

flashta zamanlama sorunu olan varmı ?

.
  4. seanun
        Like  

.

User deleted

cm10 cm9'dan çok daha akıcı çalışıyor fakat daha çok ısınıyor ve pili de daha hızlı tüketiyor gibi. cm9 daha stabil bu açıdan ki zaten geliştirici xda'da cm10'un başlığını açmış değil henüz.

.
  5. sercioo
        Like  

.

User deleted

Şöyle söylemek gerekir ise CM9'u kurdum sabaha karşı 03:40'da telefonu full şarjdan aldım öğlen saat 11:35'de telefon şarj'ı %20 kalmıştı hiç bir işlem yapmadığı halde :) şimdi teli şarj ediyorum dolar dolmaz CM10 a tekara zıplayacağım kamera için bir şeyler yapabilirsem onda kalacağım :) bluetooth çalışmıyordu bende bazı arkadaşlar çalışıyor demiş belki ben bir şeyleri yanlış yaptım.

Ayrıca kamera çekiminde 720 olsun 1080 olsun yaptığnız çekimleri oynatamıyorsunuz telefon resetliyor ( veya bende öyle ) ve kamera çekimi başladıkdan 30-40 sn sonra donmalar yavaşlamalar ve altta renk kaymaları başlıyor:) her şeyi geçtim ama şarj olayı çok kötü tabi bunların hepsi benim şahsi görüşüm ve telefonda olan sıkıntıları anlatmak istedim hiç bir yazılım yada kişileri kötülemek değil amacım...Herkese iyi form'lar.

.
  6. sagamor
        Like  

.

User deleted

Pili sömürüyor. Bir de yakınlık sensörü ve tuş kilidi ekranında problem var. Bunların dışında gayet iyi bir rom.

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

pili sömürüyorsa boşver gitsin...

.
  8. Morpheus.
        Like  

.

User deleted

selam. arkadaşlar atrix ime bu romu kurmak istiyorum. verilen linkte haliyle artık yok. elinde olan arkadaşlar paylaşabilir mi? internette yok maalesef. rapid gibi eski sitelerin linkleri var. indiremedim.

.
  9. Morpheus.
        Like  

.

User deleted

en sonunda bu adreste buldum.

innoloud.com:82/MOTORORA/Atrix/CM10/

.
  10. Morpheus.
        Like  

.

User deleted

romu indirdim fakat, bu seferde
    Gapps - NOVANG
    CPU Editor by deathscream
    Universial-Ramfix.zip

dosyalarını bulamadım. elinde olan arkadaşlar var mıdır acaba?

.
54 replies since 15/1/2013, 06:23   3519 views
  Share  
.