Facebook Şifre Kırıcı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cnpstar
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar bu forumda yeniyim ama bildiğim ve sevdiğim bi programı paylaşmak istedim :)

Facebook şifresini nasıl kıracak acaba diye merak edenler olabilir ama gelin anlatayım
    http://www21.zippyshare.com/v/73198422/file.html

Eğer indirdiğinizde ve dosyaya dokunduğunuzda telefonunuz açmıyorsa Mediafire linki vereyim

www.mediafire.com/?ojf5bfgh5um37ni

Eğer hala rar.dan çıkartmakta sorun yaşıyorsanız
    https://play.google.com/store/apps/details...LmFyY2hpdmVyIl0.

İlk önce bu programı kullanmak için telefonunuzun rootlu olması gerekir aksi halde çalışmaz.

dosyalarımızı rardan çıkarttığımızda FaceNiff-2.1b.apk olacak ona giriş yapın ve biraz bekleyin root access alması için
    Aldıktan sonra rardan çıkan 2. dosyamız FaceNiffGen.apk ye girişl yapın ve unlock deyin (Normalde apk paralı ama unlocker ile full access elde ediyorsunuz) Bu arada önemli bi bilgi şifresini kıracağınız kurban ile aynı wifi üzerinde olmak ZORUNDASINIZ. Onuda yaptıktan sonra programımıza giriş yapın START butonuna basın ve sadece facebook adresleri değil
    FaceBook
    Twitter
    Youtube
    Amazon
    VKontakte
    Tumblr
    MySpace
    Tuenti
    MeinVZ/StudiVZ
    blogger
    Nasza-Klasa
    gibi hesapları kolaylıkla ele geçirebileceksiniz. START butonuna bastığınızda profillerin çıkması uzun sürebilir o yüzden sabır edin. Program her türlü güvenlik protokolunu aşar /WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA2 dinlemez

ÖNEMLİ :

START butonuna bastığınızda profil çıktığında üzerine dokunun tarayıcı açılıp profile giriş yapacaktır ancak tarayıcınız stok olmalı yani dolphin opera mini vs. tarayıcılar olmamalı telefonun kendi tarayıcısını seçmelisiniz.

ICS desteği yoktur.

Eğer başaramadıysanız yorum atın resimli olarak anlatayım..

Subway Surfersta sınırsız coin hilesi için konumu ziyaret edin..

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53562301#lastpost

Bu uygulama eğitim amaçlıdır. Ülkenizde yasal değilse programı kullanmayın. Bu uygulamayı kullandığınızda üzerime hiç bir sorumluluk almıyorum. Kendi sorumluluğunuzda kullanın

Edited by cnpstar - 25/1/2013, 11:41

.
  2. beefytr
        Like  

.

User deleted

en çok alttaki kırmızı uyarıyı beğendim :)

.
  3. cnpstar
        Like  

.

User deleted

Adami sikayet etseler hakkinda hukuki yaptirim olsa gelip bana diyecek uyarmadin diye :) arkadaslariniza felan yapin yakin oldugunuz kisilere

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler cnpstar, ilginç bir paylaşım olmuş. Bende denemeyi düşünenlere bir uyarı yapayım o zaman.

Bu program yüzünden şifrelerinizi kaybederseniz, sorumluluk MotoModTR'nin değildir.

.
  5. mustafaturker
        Like  

.

User deleted

sinan abi pm...

.
  6. cnpstar
        Like  

.

User deleted

Birsey degil abi bende paylasim yapmaya calisiyorum bi kac gune oyun bolumde paylasima baslayacagim

.
5 replies since 23/1/2013, 13:59   2661 views
  Share  
.