[XT912][RAZR/MAXX] Verizon JB Leak ANA KONU

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

Abi yani bu gsm patch çalışıyormu ? editliyimmi ilk postu ?

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

6. adımda değiştirmen gereken tek şey safestrap yerine "bootmenu manager"dır, o kadar. Gerisine noktası, virgülüne kadar katılıyorum.

.
  3. mgakif
        Like  

.

User deleted

Safestrap ile yaptığım yükleme xt910'da boot etmedi... :cry:

.
  4. mgakif
        Like  

.

User deleted

Romu (Deodexed-98.72.8-XT912) bootmenu manager için convert edecek miyiz yoksa direk kuruyor muyuz , çünkü bu şekilde de hata veriyor.

.
  5. border force
        Like  

.

User deleted

Merhaba yaptığınız işlemleri en başından yazarsanız yardımcı olmaya çalışacağım. :)

.
  6. mgakif
        Like  

.

User deleted

Deodexed-98.72.8-XT912.zip ve gsm patchi indirdim safestrap ile slota yükledim olmadı, bootmanu manager ile denedim o da olmadı, daha önce custom romlar çalışıyordu bu şekilde, şu anki sistemim 672.180.41.XT910.retail.en.eu

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

cihazınız XT910 olduğu için pek yardımcı olamayacağım. Halbuki bu romun kuruluşu Semseddin tarafından onaylanmıştı. İsterseniz onu bekleyin. XT910 Tecrübeli olarak cevap verecektir. :)

.
  8. mgakif
        Like  

.

User deleted

teşekkür ederim üstad border

.
  9. rockal
        Like  

.

User deleted

hocam ben ilk defa motorola kullanıyorum acaba yapabılırmıyım bılmıyorum teknık destek mı alsam yoksa uğraşşammı sizce ne yapmalıyım ?

.
  10.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Fazla fanteziye kaçmadan, adım adım okuyarak dikkatli dikkatli yaparsanız hiçbir şey olmaz. Ancak Jelly Bean yükledikten sonra ICS'e dönüş yapılamıyordu en son, o yüzden official Jelly Bean'i bekleyin derim :)

.
  11. yilmaz_ibrahim
        Like  

.

User deleted

öncelikle paylaşım için teşekkürler bende XT912 var yurt dışından geldi pasaport kayıtlı cihaza jelly bean 4.1.2 attım ama cihaz 3G de çalışmıyor nete sadece wifi ile baglantı yapıyor normal görüşmelerde bi sorun yok

.
  12. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

APN Ayarı diye bir şey var yilmaz_ibrahim.

.
  13. zupper
        Like  

.

User deleted

diğer başlığa yazdım ama burayada yazayım. Bu konuda ilk mesajdaki ekranı çok beğendim. O ekran için uygulama paketi indirmek gerekiyor sanırım. Onun sağlam linkini yazarmısın lütfen.

Bide merak ettiğim bi şey var offical JB çıkınca otomatik kurulum yapabilecekmiyiz türkçeye ?

.
  14.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Tabi ayarlardan yapabileceksiniz. Güncelleştirmeleri kontrol et diyeceksiniz, bulacak kapanıp kuracak, sonra açılacak JB gelmiş olacak.

.
  15. akdemir
        Like  

.

User deleted

Merhaba 910 için anlatılan ilk adımlar yapılmalı mı yapılmamalı mı tam anlayamadım. yapılmayacaksa Sinan beyin dediği gibi boot menü yardımı ile xt910 ile ilgili kısımda indirilmesi gereken iki parçayı flashlamak yeterli olacakmı acaba? Neticede Sinan bey denemiş ve onay vermiş olduğuna göre yaptı demektir ama nasıl??

.
81 replies since 30/1/2013, 15:06   3567 views
  Share  
.