AT&T 2.3.6 4.5.145 FRUITCAKE

Sadece at&t atrix icin

« Older   Newer »

Share  
.
  1. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (gezende @ 11/2/2013, 13:26) 
    Selamlar,

TR cihazıma, başlıkta sadece AT&T yazmasına rağmen bu ROM' u yükledim ve çalıştı, APN ayarını elden yapmak durumunda kaldım. 5 gündür kullanıyorum ve şu ana kadar sorun diyebileceğim tel şey, şebeke çekim gücü göstergesinin sadece 1 çubuk göstermesi. Onun dışında bir problemle karşılaşmadım henüz...

Not: tek sıkıntı kurulumda motoblur hesabını kurmaya zorlaması idi. Onu da verdiğim linkteki harf/rakam kombinasyonunu girerek aştım...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1027994

motoblur atlaması bu forumda geçen sene paylaşılmıştı...

QUOTE (beefytr @ 11/2/2013, 14:08) 
    QUOTE (gezende @ 11/2/2013, 13:26) 
    Selamlar,

TR cihazıma, başlıkta sadece AT&T yazmasına rağmen bu ROM' u yükledim ve çalıştı, APN ayarını elden yapmak durumunda kaldım. 5 gündür kullanıyorum ve şu ana kadar sorun diyebileceğim tel şey, şebeke çekim gücü göstergesinin sadece 1 çubuk göstermesi. Onun dışında bir problemle karşılaşmadım henüz...

Not: tek sıkıntı kurulumda motoblur hesabını kurmaya zorlaması idi. Onu da verdiğim linkteki harf/rakam kombinasyonunu girerek aştım...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1027994

motoblur atlaması bu forumda geçen sene paylaşılmıştı...

hatta 2011'miş :)

.
  2. ozkanwap
        Like  

.

User deleted

kuranlar bi anlatsın bunun cm7 den artısı sadece webtopmudur?
    diger soru webtopun eskisinden farkı nedir? ics deki gibi bişeymi?

.
  3. seanun
        Like  

.

User deleted

adam gibi ics veya jb rom çıkana kadar bu romla takılıyorum artık. herhangi bi yamuğunu görmedim henüz.

.
  4. uykuculinux
        Like  

.

User deleted

slm arkadaslar ben romu kurdum cok guzel performasli bir sekilde calisiyor fakat 2g 3g secimini yapamiyorum nasil yapacagimi bilen varmi

.
  5. manager79
        Like  

.

User deleted

TR cihazıma bu romu kurdum deniyorum, bir çok hatası düzelmiş.. Wifi performansı daha iyi.
    GSM sinyal göstergesi tek çubukda kalıyor..

Sanırım fruitcake de olsa bu romu yükleyince, tekrar custom rom yüklemek için rsd ile orijinal yazılım yüklemeyip bootlloader unlock yapmak gerekiyor.

.
  6. emretwolf
        Like  

.

User deleted

Bunu nasıl yüklüyoruz?

.
  7. manager79
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (manager79 @ 28/3/2013, 08:38) 
    TR cihazıma bu romu kurdum deniyorum, bir çok hatası düzelmiş.. Wifi performansı daha iyi.
    GSM sinyal göstergesi tek çubukda kalıyor..

Sanırım fruitcake de olsa bu romu yükleyince, tekrar custom rom yüklemek için rsd ile orijinal yazılım yüklemeyip bootlloader unlock yapmak gerekiyor.

Sırf gps performansı için tekrar bu romu yükledim.

Sinyal sorununuda http://vitha.us/android/AtrixRadio/baseband-N_01.77.36P.zip bunla çözdüm.

Bundan tekrar başka romlara geçmek için orijnal yazılım flaslamak gerekiyor değil mi?

.
  8. delidana
        Like  

.

User deleted

Romu bende kurdum TR cihazıma arkadaşlar sorun yok :) Motoblur acountumuda ekledim pass geçmedim. Sizlerin belirttiğiniz gibi bir çekim sorunumda olmadı Full çekiyor telefonum. Ram in gittiğini gördüm ramfix yapmak için cwm ye girdim baktım cwm de silinmiş. CWM flashladım şimdi ram fix yapacağım

Evet sıkıntı çıktı. Şöyleki silinen CWM nin yerine yenisini flashlamama rağmen CWM yüklenmemiş. Yülkenmediği içinde telefonun stok recovery si ile ram fix yapamıyorum. CWM yüklenmemesinin sebebi ihop.bell dosyasının international olması sanırım

.
  9. delidana
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar acil yardım lazım. bu romdan sonra telefona stock rom flashladım rsd lite da pass yazdı ama telefon dualcore yazan ekranda kaldı.

Failed to boot 4
    Starting RSD mode

yazıyo kalıyo böyle. Brickmi oldu acaba noldu nasıl düzeltebilirim bunu? :/

EDİT : STOCK ROMU TEKRAR FLASHLADIM SORUN ÇÖZÜLDÜ TELEFON AÇILDI. BİR AN İÇİN FENA KORKTUM CİHAZ İPTAL OLDU DİYE AMA NEYSEKİ DÜZELDİ.

Edited by delidana - 19/2/2014, 20:16

.
23 replies since 9/2/2013, 12:46   1979 views
  Share  
.