[REHBER]Stock ROM'a Dönüş

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (yuksel @ 24/3/2014, 01:20) 
    Sorunu kökten halletdim bende tekrar ROM yükledim böyle sorunum çözüldü.

Sen direk telefonuna stock rom at launcher falan takıl bence yaptığın şeyler çok eksik ! Maazallah telefon hardbrick olabilir.

.
  2. Cihan Bal
        Like  

.

User deleted

arkadaslar telefonu rsd lite modunda açıyorum. ardından pc ye bağlıyorum fakat rsd lite telefonumu görmüyor ne yapabilirim??

.
  3. üstad
        Like  

.

User deleted

Cihan telefon sürücülerini yükle forumda var (1 hafta geç oldu ama belki sorun devam ediyordur)

.
  4. mehmed83
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ghostreyiz @ 19/5/2013, 00:27) 
    merhabalar;

öncelikle cihazımda oluşan sorun ile başlamak istiyorum. 3 ay kadar önce telefonumu root ve unlocked işlemlerini gerçekleştirerek custom cyanogenmod 10 yükledim. fakat 1 haftadır telefonum mobil veri, wifi (aşırı kullanım) vs ile kullandığımda telefon reset atmaya başladı. 2 veya 3 kez tekrar tekrar reset atınca da ''Modem did not power up
    Starting RSD protocol support
    uyarısı nı alıyordum ve telefondan bataryayı çıkarıp takınca kendine geliyor ve o zamn açabiliyorum.

Şimdi bu sorunla uğraşmamak için custom rom a dönüş yapayım dedim. Dediğiniz bütün işlemleri (adım1 hariç) hepsini uyguladım. programda pass yazısı çıktığında telefonum yine açılmıyor ve yukarda belirttiğim uyarıyı veriyor.

Bununla alakalı nasıl bir çözüm üretebilirim ? yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

edit: telefonu biraz beklettikten sonra açıldı. Fakat hala telefon resetleme işi devam ediyor :wacko:

Aynı sıkıntlar bende de var. Bu resetleme işi nasıl çözülür bilen var mı?

.
  5. frarslan
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar büyük bir sorunum var. kardeşimin atrix i geçen elime geçti. telefondaki hiç bir uygulama silinemiyor. format atıyorum. kapatıp açtığım zaman tüm uygulamalar geri geliyor. rom yüklüyorum. kapatıp açıldığında her şey geri geliyor rom da bir işe yaramıyor. fabrika ayarlarına dön dediğimde telefon resetleniyor üçgen içerisinde sarı ünlem çıkıyor öyle kalıyor tel ve hiçbir şey yapamıyorum. Bu problemi nasıl çözebilirim?

.
  6. evanescencelies
        Like  

.

User deleted

beyler Allahını peygamberini seven bana bi yardım etsin herşeyi denedim yeniden stock kurdum sırayla yaptom flashladım ama cmw yi bi türlü çalıştırım custom rom yükleyemedim her seferinde failed boot 2 uyarısı alıyorum yapabilen varsa ya telefonu yollayım yada numaramı vereyim bana ulaşın lütfen

.
  7. Soan Cücüü
        Like  

.

User deleted

Olmuyor, stock romu yükledikten sonra kilit açma yeri olan kaydırdığımız yer gelmiyor.
    Attached Image
    image

.
66 replies since 10/2/2013, 02:24   19714 views
  Share  
.