xt890 açılmıyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

User deleted

abi komutlara tepki veriyor fakat cmd ekranında ok yazıyor fakat telefonun ekranında boot flasing yazmaya devam ediyor
    ve her flashlamanın ardından telde su yazı var getwar max download size

suanda cmd ekranında finished yazıyor fakat telde multiflasing system yazmaya devam ediyor cmd bitiriyor faka tel hala devam ediyor kalıyor öyle

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

bilgisayarında kullandığın işletim sistemin nedir ? 100mb'ın üstünü flashlayamayan eski sürüm fastboot uygulamasıyla olmaz.

Fastboot konusu yardımcı olacaktır.

.
  3.     Like  

.

User deleted

abi windows 7 telefonda fastboot max download size 100 mb yazıyor

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Fastboot konusundan işletim sisteminin çalıştığı sürüme göre 32 yada 64 bitlik moto fastboot dosyalarını indir. boot.img , cwm.img ve system.img.ext4 dosyalarını indireceğin fastboot uygalaması ile aynı klasöre kopyala. ardından önceki postlarda verdiğim komutları uygula. Yeni fastboot uygulaması 100mb üzeri partitionları yazabiliyor :blink:

.
  5.     Like  

.

User deleted

peki abi bi de öyle deniyeyim kusura bakma şişirdim başını

yok abi olmuyor asla olmuyor

abi bu motoboot ta hata veriyor acaba motoboot olmayan için bir firmware varmıdır

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

motoboot flashlama, bootlogo olabilir, unlocked olduğundan uyarı veriyor. Sen kernel flashlayacaksın

fastboot flash boot boot.img

.
  7.     Like  

.

User deleted

abim bi işe yaramıyor ecovery girmiyor olmuyor yani ya ben teli sana yollasam sen motorolada uzmansın ben telli sana göndereyim sen bak

.
  8.     Like  

.

User deleted

abi hallettim ama oyle boyle değil latamdan sistemi aldım retail den recovery yani ordan burdan toplama bir zip yaptım ve oldu nasıl oldu bende inanamadım ama oldu be abi :D:D:D

.
  9. erkan17
        Like  

.

User deleted

QUOTE (abdullah3535@live.com @ 1/3/2013, 01:59) 
    abi hallettim ama oyle boyle değil latamdan sistemi aldım retail den recovery yani ordan burdan toplama bir zip yaptım ve oldu nasıl oldu bende inanamadım ama oldu be abi :D:D:D

Hocam geçmiş olsun....Benim razr i yi de @Semseddin usta düzeltmişti....

İyi ki varsın @Semseddin ustaaa :cheers.gif:

.
  10.     Like  

.

User deleted

Valla erkan tel mükemmel durumda sudan yaptım ama su var motoboot yüklemeye kalktiginda tak iliyor rsd lite hata veriyor ama motobootsuz rom flashladigim da yag gibi akiyor anlamadim bu isi cihaz çok çok iyi su anda sorunsuz root da yaptim

Ama su bir gerçek motorola üstüne dünyada bir rakip yok mükemmel telefonlari

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Geçmiş olsun abdullah, çözdüğüne sevindim.

.
  12.     Like  

.

User deleted

Saol abim senin soyledigin dosyalar olmasaydı zordu ama senin yardimin benim deneme yanilma yontemim cozduk el birliği ile saol abim bide custom rom bulabilirmiyiz ki

.
  13. Murat Güner
        Like  

.

User deleted

Bana yardımcı olurmusunuz motorola xt890 telefonum açılmıyor motorola simgesinde bekliyor herhangi birşey yapmadan böyle oldu telefona formatda attım ama yinede açılmıyor yardım lütfen ???

.
27 replies since 28/2/2013, 20:50   383 views
  Share  
.