[JB ROOT XT910 China - 6.7.2_GC-384-SPDU-801]

Root JB via legacy ICS exploit (Windows & Linux) by whirleyes

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

legacyr

razr_legacy_jbroot_034.zip

Merhaba arkadaşlar,

Bu araç ile cihazlarında CHINA Jellybean 4.1.2, 6.7.2_GC-384-SPDU-801 yüklü arkadaşlar kolayca root yapabilir. Root açığının çalışma mantığı basit ve etkili. JB kernel'i root edemiyorsak, ICS kernel'i geçici süreliğine flashlayıp, cihazı bu kernel sayesinde root ediyor ve işlem bitince Jellybean kernel'i fastboot ile flashlıyor. Ardından boot menu manager aracını yüklüyor. Root aracını çalıştırmak için cihazınızda 6.7.2_GC-384-SPDU-801 yüklü olmalı. Tarafımdan denenmiştir, araç sorunsuz ve efektif çalışıp işini yapıyor.

Kolay gelsin. :thumb_yello.gif:

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

ics kernelde nasil boot ediyor. Hep ilginçtir bu CN cihazları. Paylaşım için eline sağlık Sinan Bey :) :)

.
  3. tarzhan
        Like  

.

User deleted

Semsettin abi ota jb 4.1.2 root ne zaman çıkar. wi-fi üzerinden güncelleme yapanlar olarak çok mağduruz. tr seçeneği ve geri dönüş yok :(

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Geliştiriciler ne zaman bir açık bulurlarsa o zaman root gelir avrupa 4.1.2 rom'a tarzhan kardeşim, sabır deyip bekleyeceksiniz. Motorola ics sürümüne geri dönüş(downgrade) engelleyen cdt.bin partition güvenlik sürümünü yükseltmek ile bizlere çalım denedi ama yiyen yedi, yemeyen yemedi. :)

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

o cdt.bin dosyasini icsdekini yuklesek ics'ye geri donus olur mu?

.
  6. tarzhan
        Like  

.

User deleted

hiç aklıma gelmemişti böyle bişey olacağı. bu siteye bakmadan güncelleme yapmam :D

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 14/4/2013, 22:51) 
    o cdt.bin dosyasini icsdekini yuklesek ics'ye geri donus olur mu?

Avrupa ics rom'daki cdt.bin değeri 4, avrupa jb'deki değer 7. CDT.BIN güvenlik sürümü yükseltildimi geri dönüşü yok.

.
  8. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

Oof of jb root cikacagina inanmiyorum artik. cihazi satmayi dusunuyorum

.
  9. hfer
        Like  

.

User deleted

flash cdt.bin fail hatasını almaktan bıktım.

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bıkman normal çünkü yapmaya çalıştığın şey imkansız. CDT.BIN güvenlik sürümü yükseldi mi geri dönüşü yok.

.
  11. umurtarcan
        Like  

.

User deleted

s.a şemseddin kardeşim mb860 kullanıyorum bi sorun oluştu konu açtım sana danışmam gerektiği söylendi. ekran kendi kendine dokunuyor oralara buralara dokunuyor. telefonu düşürmedim ve rom filan atmadım orj. yani. jelatin yok ekranda ufak bir gözlemim oldu sanki kirli olduğunda ve nemli olduğunda oluyor gibi lütfen yardımcı olur musun ?

.
  12. gta3
        Like  

.

User deleted

Semseddin bey lütfen yardımcı olur musunuz https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53600242 linkteki işlemlere 6.dan başladım cihaz XT910 ve system failure hatası aldım. empty_radio yüklemem birşey değiştirmedi. Cidi telefon hafızasında yedekledim hiç bir şekilde erişemiyorum. Ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musun?

.
11 replies since 27/3/2013, 11:03   1470 views
  Share  
.