RAZR XT910 FINAL RSD DOSYALAR JELLY BEAN

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

ya reis telefondan bedava giriyorum. translate falanda giremiyorum bi tuhaf :) internet paketim ve wifi falan yok. proxy ile giriyorum m.facebook.com uzerinden :)
    o yazdigimin ingilizcesi ne ceviri yap da paylasayim orda ya da baska bise varsa soyle yazayim :)

.
  2. kiprit_
        Like  

.

User deleted

Trabzonlu bu adamlar türklere gıcık galiba hemen atlamış biri hayır diye. :)

.
  3. fberen
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (By.TRabZonLu™ @ 3/4/2013, 19:55) 
    ya reis telefondan bedava giriyorum. translate falanda giremiyorum bi tuhaf :) internet paketim ve wifi falan yok. proxy ile giriyorum m.facebook.com uzerinden :)
    o yazdigimin ingilizcesi ne ceviri yap da paylasayim orda ya da baska bise varsa soyle yazayim :)

trabzonlu dostum konu dışı olacak ama bu verizonu yükleyip customer id hatasını düzeltmeden kullansak sıkıntı olur mu? veya razr olası hata çözümleri başlığındaki gibi düzelte bilirmiyiz hani fastboot modunda açıp komut vererek? yani restore işi sakat ondan dolayı dedim :)

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 3/4/2013, 20:55) 

proxy üzerinden nası girebiliyorsunki :D

.
  5. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

fberen evet dostum o sekilde o hatayi duzeltebilirsin. :)

force hocam vala oyle giriyorum . proxyi giriyorum telefona sonra telefonun bedava girdigi siteye giriyorum. mesele uygulamadukkani.com diye ardindan proxyi kullandigim site aciliyor ordan grmek istedigim siteyi yaziyorm google oluyor ardindan googleyi kullanarak sitelere erisebiliyorum ucretsz wifisiz internet paketsiz kontursuz :D

.
  6. kiprit_
        Like  

.

User deleted

Border usta anlamadığım bişey daha var,
    Bu fastboot dosyaları, (motorola resmi final dosyası diyorsunuz) neden motorola dan değilde bu skiraz CZ denen vatandaştan çıkıyor acaba, bir bilginiz varmı?

QUOTE (By.TRabZonLu™ @ 3/4/2013, 20:28) 
    fberen evet dostum o sekilde o hatayi duzeltebilirsin. :)

force hocam vala oyle giriyorum . proxyi giriyorum telefona sonra telefonun bedava girdigi siteye giriyorum. mesele uygulamadukkani.com diye ardindan proxyi kullandigim site aciliyor ordan grmek istedigim siteyi yaziyorm google oluyor ardindan googleyi kullanarak sitelere erisebiliyorum ucretsz wifisiz internet paketsiz kontursuz :D

Bişey anladıysam arap olayım, valla çatlyacam :)

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

kiprit_
    apn ayarlarina proxyi giriyorum ardindan m.uygulamadukkani.com a giriyorum orasi da proxyi yapan adamn sitesine yonlendiriyor oraya gtmek istedigin siteyi yaziyorsun ben google.com yaziyorum ve googleye grym oraya istedgmi yaziyorm ve sayfalara ulasiyorm :). video falan izlenmiyor ama :). bu siteyede suan oyle ulasiyorm :)

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Razr camiasına hayırlı olsun. Her ne kadar geç kalınmışsada xt910 sonunda 4.1.2 'ye güncellendi.

.
  9. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

Bu romda türkçe ve root ne durumda

.
  10. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

bu rom nasil bise ben kurabilirmiyim semseddin abi . benim cihazin durumunu biliyorsun.
    diger romlardan farki ne?

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Trabzonlu cihazına flashlayabilirsin. Ben yüklemedim ama bundan önceki ota'dan farkı yok. Yükle ve foruma bilgisini ver.

.
  12. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

Peki bunu yükledikten sonra au ya dönebilirmiyim

.
  13. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

telefonun sarji dolsun yuklemeye baslicam. sabaha kadar 3G acik kaldi başım zonkluyor :D

edit: içerisinde Türkçe yok galiba , bendeki zaten ingilizce bu sürümdeki düzeni bozmaya gerek yok :)

Edited by By.TRabZonLu™ - 4/4/2013, 06:56

.
  14. emirsaltuk
        Like  

.

User deleted

Haberiini bekliyorum ;)

.
  15. kiprit_
        Like  

.

User deleted

ben bu sabah yükledim.
    türkçe yok, boot ta güzel bir o2 animasyonu var, bikaç walpaper eklenmiş, yüklendikten sonra vodafon jb de kullandığım programlarımın ayarlarımın hesaplarımın hepsi yerinde duruyor(sanırım wipe yapmadığım için),wifi, gps, 3g, bluetoth çalışıyor şu an için benim gördüğüm bi problem yok, şarj durumuyla ilgili bişey söylemek için erken, zaman içinde bir problem görürsem yazarım.

Vodafon Jb de şarj ile ilgili bir deneme yaptım,
    şarjı fulledim, kablosuz internet kapalı, 3g data kapalı, ekran kısık, oyun oynamak yok, şebeke 3g de, konuşma günlük konuşmalarım arama, aranma herhangi bir kısıtlama yok tam 4 günü tamamladı.

şimdi bu yeni rom ile herşey aynı şebeke 2g de bir deneme yapıyorum, sonucu buraya yazarım.

Edited by kiprit_ - 4/4/2013, 11:02

.
139 replies since 3/4/2013, 13:59   8246 views
  Share  
.