[XT910] Jelly Bean ROOT

Ubuntu Yardımıyla

« Older   Newer »

Share  
.
  1. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

deneyip görebilirsin mobil veri wifiden daha çok şarj harcar. neti hiç açma 3 gün gider

.
  2. xlenia
        Like  

.

User deleted

Anladim demekki benimg degerler normal cnku motorolanin kendi sitesindedeg full wifi ile

Alti saat gidiyoryaziyordu haklilarmis hrneyse tesekkur ederim verdiginiz bilgilerv icin.

.
  3. anticor
        Like  

.

User deleted

.bat dosyası falan çıktı mı root için? Bende wi-fi yok ve arkadaşın telefona root atmam gerekiyor.

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

o şekilde bir root çıkmayacak malesef. sadece linux üzerinden yapılabiliyor.

.
  5. anticor
        Like  

.

User deleted

Hadi yaa :( eyvallah cevap için. araştırdım ama verizon için falan var ya belki bunlar için de gelmiştir diye.

.
  6. fatih1453
        Like  

.

User deleted

Tüm çabalarıma rağmen kolay ve zor olan root yöntemlerini defalarca denedim ama root yetkisini alamadım, Telefonumu Au room a güncelleme ile yükseltmiştim, bazıları bizim telefonda artık root olmayacağını söylüyordu, root yetkisini nasıl alacağım bu işi tam bilen birisi lütfen cevaplasın...

.
  7. v6_maxx
        Like  

.

User deleted

beyler bu root yetkisi nedir biri açıklayabilirmi nedir bu root u bukadar önemli kılan şey :blink.gif:

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam V6,

Aşağıdaki paylaşımlar hep duyduğun ama ne anlama geldiğini bilmediğin kelimeler, terimler hakkında kısa ve faydalı bilgiler sunacaktır, inşallah. Umarım işine yarar. :B):

Android Terimleri ve Kısaltmaları
    Motorola Modding Terminolojisi

.
172 replies since 16/4/2013, 09:16   5496 views
  Share  
.