(2013-04-21) 1.3 GHz Jelly Bean, Android 4.1.2 CyanogenMod 10

for Motorola Atrix by Emerson Pinter

« Older   Newer »

Share  
.
  1. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

1.3 ghzde kullandığımda hiçbir oyunda kasma yaşamadım.1.0 Ghzde ise batarya tasarrufu yapıyor cidden.saat 1de çıkardım ve aktif olarak kullandım.Mesajlaştım, video izledim.ayrıyetten wi-fi açıktı.şuan %84 şarjım var...

Neutrino GT'ye göre bataryası çok iyi gidiyor.Arayüzünden bahsetmeme gerek yok herhalde.MokeeOs'u ben kullanmadım.Ama uzun süre Neutrino GT kullandım.1 Günlük deneyimle, bunun daha iyi olduğunu söyleyebilirim :)

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (CemDogu™ @ 23/4/2013, 18:08) 
    1.3 ghzde kullandığımda hiçbir oyunda kasma yaşamadım.1.0 Ghzde ise batarya tasarrufu yapıyor cidden.saat 1de çıkardım ve aktif olarak kullandım.Mesajlaştım, video izledim.ayrıyetten wi-fi açıktı.şuan %84 şarjım var...

Neutrino GT'ye göre bataryası çok iyi gidiyor.Arayüzünden bahsetmeme gerek yok herhalde.MokeeOs'u ben kullanmadım.Ama uzun süre Neutrino GT kullandım.1 Günlük deneyimle, bunun daha iyi olduğunu söyleyebilirim :)

Video performansı nasıl. Yeni cihaz alana kadar kullanacağım bir ROM arıyorum ama telefon kafayı yedi artık Neutrino'yu açmıyor :D Oyun performansı ve genel performansı akıcı olsa kuracağım hemen. Kamera da önemli sayılır. Kararsızlığa sürüklendim :)

.
  3. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 23/4/2013, 17:13) 
    QUOTE (CemDogu™ @ 23/4/2013, 18:08) 

Video performansı nasıl. Yeni cihaz alana kadar kullanacağım bir ROM arıyorum ama telefon kafayı yedi artık Neutrino'yu açmıyor :D Oyun performansı ve genel performansı akıcı olsa kuracağım hemen. Kamera da önemli sayılır. Kararsızlığa sürüklendim :)

kamera malumun.sadece fotoğraf çekebilirsin.kalite gayet güzel.flash ta aynı zamanda parlıyor çekimle. Hangi video'yu denememi istersin.aklında kalmaz böylece :) istediğin oyunu da söyleyebilirsin.

.
  4.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (CemDogu™ @ 23/4/2013, 18:18) 
    kamera malumun.sadece fotoğraf çekebilirsin.kalite gayet güzel.flash ta aynı zamanda parlıyor çekimle. Hangi video'yu denememi istersin.aklında kalmaz böylece :) istediğin oyunu da söyleyebilirsin.

Videoyu kullanmıyorum zaten normalinde de iyi çekmiyor maalesef. 720p bir video yeterli. RR3 yüklüyse onun performansını merak ediyorum değilse yükleme hocam 2 GB'ına yazık. Onun dışında Vector ve klasik ölçü birimi halie gelen Temple Run 2, Best grafikte :)

.
  5. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

hemen deniyorum.simpsons'ın 720p trailer'ını indiriyorum şuanda.

oyunlara da bakıyorum.

.
  6.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (CemDogu™ @ 23/4/2013, 18:35) 
    hemen deniyorum.simpsons'ın 720p trailer'ını indiriyorum şuanda.

oyunlara da bakıyorum.

İyiyse bir ICS-JB de ben kullanayım bıktım GB'den intihara gidecem :) Başka sıkıntısı yok değil mi Bluetooth Wifi tarzı. ek sıkıntı parmak izi ve video kamera.

.
  7. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

Temple Run 2 : Best'te Fail...
    720p Video : Tamamdır :) Harika görünüyor.
    Vector : Fena değil.ben çok farkedemedim.Hatta belki benim kuruntumdur...

Ben bi sorun göremedim başka.Parmak izini zaten kullanmıyorum.Video'da başka programla çekilebiliyormuş ama bilmiyorum o kadarını...Tavsiye ederim :)

.
  8.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (CemDogu™ @ 23/4/2013, 18:47) 
    Temple Run 2 : Best'te Fail...
    720p Video : Tamamdır :) Harika görünüyor.
    Vector : Fena değil.ben çok farkedemedim.Hatta belki benim kuruntumdur...

Ben bi sorun göremedim başka.Parmak izini zaten kullanmıyorum.Video'da başka programla çekilebiliyormuş ama bilmiyorum o kadarını...Tavsiye ederim :)

TR2 Better grafikte yağ gibiyse geliyorum ben de :) Son kez yorayım seni :)

.
  9. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

Şimdi denedim.Better grafikte harika.Ram boşaltınca, min frekansı da max frekansla aynı yapınca Best'te harika....

.
  10.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (CemDogu™ @ 23/4/2013, 18:51) 
    Şimdi denedim.Better grafikte harika.Ram boşaltınca, min frekansı da max frekansla aynı yapınca Best'te harika....

Cihazın RAM yönetimi nasıl?

.
  11. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

815 MB Ram görünüyor.50 küsur programım var.Ram temizden kullanılan 248MB. Doluyken kullanılan 374M... gündelik kullanımda, temizlemeyi unuttuğunda en az 200m ram boşta kalıyor...

.
  12.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Kullanımı normal yani, benim çok RAM sorunum olmuyor iş ki ROM normal kullansın. :) İndiriyorum demeye değer en azından. Teşekkürler bilgiler için. :)

.
  13. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

vallahi ben şimdi sırf doğru dürüst kullanayım diye, Stock Rom'a dönüp tekrar kuracağım.Komple Wipe yapmak her zaman en iyisidir.

.
  14.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (CemDogu™ @ 23/4/2013, 19:02) 
    vallahi ben şimdi sırf doğru dürüst kullanayım diye, Stock Rom'a dönüp tekrar kuracağım.Komple Wipe yapmak her zaman en iyisidir.

Kesinlikle. Zaten o konuyu en çok ben kullanıyorum sanırım :)

.
  15. sheriff
        Like  

.

User deleted

romu indiriyorum. Hadi hayırlısı. İcs qustrick ten cm10 a geçmiş olacağım. Sana güveniyorum Caner

.
72 replies since 22/4/2013, 20:40   5319 views
  Share  
.