4.1.1 Root-Backup-Modifiye Hakkında

« Older   Newer »

Share  
.
  1. HaypurTiryading
        Like  

.

User deleted

Herkese merhaba,
    Motorolanın bootloader ve root işleri henüz tam oturmadığı için muhtemelen herkesin denediği veya kullandığı bu yöntem hakkında soru sormak istiyorum.
    Orjinalde telefon AT&T'den alınma olduğu için bir sürü gereksiz uygulama var. Bunları kaldırabilmek için root'a ihtiyaç vardı ve yaptık. Cihaz 4.1.1 JB. Root App Delete ile gereksiz sistem programları ve gereksiz AT&T programlarını kaldırsam sorunsuz şekilde devam edebilirmiyim? Herhangi bir sistem çökmesinde sıkıntısız geri yükleyebilir miyim orjinal romu. Eski telefonumda yanlışlıkla ev ekranını uçurduğum için backup'ı geri yükleyememiştim, tekrar rom atmıştım.

Şu an yaptıklarım:
    1-Root
    2-Titanium Backup Pro ile User Apps + System Datayı backupladım.
    3- Root App Delete ile gereksizleri silmek.

Son olarakta bu işlemleri Mexico Retail'e kıyaslarsak hangisini tercih ederdiniz?
    Saygılarımla.

.
  2. HaypurTiryading
        Like  

.

User deleted

Telefon şu an sağlam, çökme donma yok. AT&T'ye dair herşey silindi. Google+ ve Messaging+ silindi. Bir tek tethering ve hotspot kaldı. Onuda yakında sizin yardımlarınız ile çözerim diye umuyorum. Eskiye nazaran ram kullanımı düştü. Telefon daha akıcı. Tek bug olabilecek şey şu an rehberdeki "yP" simgesi. Basınca rehber çöküyor. Onun dışında herşey çalışıyor ve aktif. Çünkü yP denen gereksizi uçurdum. :D

.
  3. remy_
        Like  

.

User deleted

mexico retail içinde att programları yokki zaten... temiz saf bi 4.1.2..

ikisini kıyaslarsak biri 4.1.1 digeri 4.1.2 sırf bu yuzden bile mexico retail bence..

ama ben custom romdan sasmazdım..

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba HaypurTiryading,

remy_ 'e katılıyorum. ATRIX HD aldığım dönemde ilk yaptığım iş Mexico retail'i fastboot ile flashlamak olmuştu. Temiz bir sistem, at&t gibi bloatware ile tıka basa dolu değil.

.
  5. HaypurTiryading
        Like  

.

User deleted

Bir önceki mesaj " Şu an boşta 400-460mb arası degişken bir rame sahibim. 5-6 sosyal ağ ile arkaplanda bu 350-380 mb arasına iniyorki bana yeterli geldi. SetCPU ile profilleri ayarladım. Mexicoya kısa zamanda bakıcam. "

Atrix Hd kullananların hiç dikkatini çektimi, sistem çok fazla 1.5Ghz civarında kalıyor. Buda fazla batarya yemesine ve ısınmasına yol açıyor. SetCPU'dan Governorlarla oynuyorum ama istediğim gibi bir sonuç elde edemedim.

Dün telefon elime ulaştığında interactive / deadline ayarladım ama bir günde bitirdim şarjını ki çok fazla internet ve telefon görüşmesi yoktu.

Bugün şarj edip msm-dcvs / noop deneyeceğim. Batarya uzatması konusunda çok olumlu şeyler okudum. Profillerde ekran kapalıyken en düşük hız, homescreende 384~1026mhz arası, smartactions'dan battery saver ve gece modu açık olacak.

Son olarakta 2G-4G arasında geçiş yapabileceğimiz bir widget varmı? Çok şarj yiyordu eski telefonumda 2G-3G.

.
4 replies since 18/7/2013, 14:59   80 views
  Share  
.